in

Opitú vodičku v Kalifornii zadržali po tom, čo narazila do značky, ktorá zakazovala jazdu pod vplyvom alkoholu

Opitá vodička v Kalifornii narazila do cedule s upozornením, že polícia hľadá každého, kto šoféruje pod vplyvom alkoholu – a bola okamžite zatknutá.

Clarissa Hernandezová vypila pol litra tequily predtým, ako, podľa polície, narazila do elektronického vývesného štítu v Palm Springs.

Zdroj: rebcenter-moscow/PIxabay

Dôstojníci obsluhujúci kontrolný bod DUI o pár krokov ďalej sa ponáhľali k rozbitému Land Roveru, keď sa Hernandezová potácala a oslobodila z auta.

„Oči mala podliate krvou, červené a vodnaté a jej reč bola nezreteľná. Neustále sa kývala dopredu a dozadu,“ napísal v správe dôstojník policajného oddelenia v Palm Springs identifikovaný ako J. Valdiva. „Bola nahnevaná, hádavá a nepriateľská,“ dodal, keď mu vodička na otázku o alkohole odpovedala, že si len 10 minút pred nehodou dala tequilu.

Zdroj: SocialButterflyMMG/Pixabay

27-ročná Hernandezová z Texasu sa v stredu postavila pred súd a priznala, že každý jej priestupok sa započítal do jedného väčšieho priestupku, a to úmyselného kladenia odporu a šoférovania pod vplyvom alkoholu.

Bola odsúdená na tri roky podmienečne, uviedla kancelária okresného prokurátora okresu Riverside.

Zdroj: SocialButterflyMMG/Pixabay

Polícia v Kalifornii často zriaďuje kontrolné stanovištia v snahe chytiť vodičov bez licencie, nepoistených alebo opitých.

Ale – podľa štátnych zákonov – musia upozorniť motoristov na prítomnosť kontrolného bodu, čo niekedy robia práve pomocou elektronických tabúľ.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Remake na starú God of War trilógiu z PS3 je údajne vo vývoji

Herec Lee Sun-kyun z oscarového filmu Parazit bol nájdený mŕtvy uprostred drogovej razie