in

Opustené kino, ktoré zamrzlo v čase – po pandémii zostalo všetko nedotknuté

Prieskumník známy ako Decaying Midwest (Rozpadajúci sa stredozápad) pravidelne skúma opustené budovy na TikToku a nedávno odhalil strašidelné nálezy vo vnútri starého a rozpadávajúceho sa kina, ktoré kedysi milovalo publikum.

Exterior Of A Brick Wall Building
Autor tejto fotografie je Lisa Fotios

V nedávnom klipe, ktorý nazbieral viac ako 4 milióny pozretí a 350 000 lajkov, nechal svojich sledovateľov nahliadnuť do „hnijúceho“ kina, ktoré zatvorilo svoje brány v roku 2020. Snímal vchod, ktorý vyzerá rovnako ako pred štyrmi rokmi, a potom odhalil zhrdzavený automat na nápoje, ktorý ale stále funguje, zlaté šošovky, na premietanie filmov, odpadky na podlahe a staré stojany na cukríky.

decayingmidwest/TikTok

V časom zabudnutých sálach kina vytvárajú hrozivo opustené sedadlá a tmavé osvetlenie zlovestnú atmosféru. Ďalšia miestnosť je plná krabíc so sladkosťami, ktoré sa mali predať, ale už sa očividne nestihli. Nachádza sa tam aj viac ako 30 vriec s popcornom, spolu s arkádovými hrami a cenami.

decayingmidwest/Tiktok

Nakoniec ukazuje filmový plagát k filmu Neviditeľný muž, ktorý bol posledným predstavením pred definitívnym zatvorením kina v dôsledku pandémie.

„Bolo to akoby zamrznuté v čase,“ povedal. „Všetko tu zostalo nedotknuté. Kino sa stalo obeťou pandémie roku 2020 a, žiaľ, nikdy sa z nej nedostalo.“

decayingmidwest/TikTok

Používatelia sa hrnuli do komentárov, aby sa podelili o svoje reakcie, pričom mnohých ľudí táto zabudnutá budova zaujala.

Jedna používateľka poznamenala: „Občerstvenie pravdepodobne ešte ani nie je po záruke.“

Ďalšia napísala: „Dúfam, že niekde je historik, ktorý zdokumentuje všetko, čo sme počas pandémie stratili.“

Niektorí nemohli uveriť, že kino bolo zatvorené len tri roky, vrátane sledujúcej, ktorá napísala: „Plesne na všetkých stoličkách, wow, to je šialené.“

decayingmidwest/TikTok

Z opustených budov vyžaruje istá strašidelná nostalgia a prehliadky dávno zabudnutých miest sa v posledných rokoch stali populárnymi na sociálnych sieťach.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Fotografie, ktoré hovoria tak nahlas, že dokážeme doslova cítiť niekoho bolesť

Šokujúci fakt