in

Otec naliehavo odišiel z Austrálie do Ameriky, aby zabránil svojej bývalej dať novonarodenú dcéru na adopciu

Oddaný otec z Austrálie sa vydal na veľmi významnú cestu. Cestou z Austrálie do Texasu sa podujal na misiu mimoriadnej dôležitosti. Keď zistil, že jeho bývalá partnerka má v úmysle dať ich novonarodenú dcéru na adopciu, ponáhľal sa zasiahnuť.

Znepokojený novopečený otec narýchlo odcestoval z Austrálie do Ameriky s jediným ušľachtilým cieľom: zabrániť tomu, aby jeho dcérka bola ponúknutá na adopciu jeho bývalou partnerkou. Ten muž sa volá Dan Gaut a býva na severnom pobreží Sydney. Danova cesta sa skrížila s jeho bývalou priateľkou Liv počas dovolenky v San Franciscu začiatkom roku 2023.

Zdroj: Daniel Gaut / Facebook

Ich láska bola taká bezprostredná a intenzívna, že Liv urobila život meniace rozhodnutie opustiť svoj domov a komunitu v Austine v Texase a pripojiť sa k Danovi v Austrálii, kde plánovali vybudovať si spoločný život.

Keď Dan stretol Liv, skutočne veril, že je „láskou jeho života“. Dvojica bola nerozlučná a v krátkom čase zistili, že spolu čakajú prvé bábätko. To však neznamenalo sľubný začiatok novej a šťastnej rodiny, pretože obaja sa čoskoro vydali svojou vlastnou cestou.

Zdroj: Daniel Gaut / Facebook

Trhliny v ich vzťahu vyplávali na povrch, keď sa Danovej priateľke Liv mimoriadne zacnelo po domove, čo ju prinútilo vrátiť sa do Texasu. Dan neskôr dostal zdrvujúcu správu, že Liv sa neplánuje vrátiť.

Tesne pred pôrodom Liv obnovila vzťah so svojím bývalým priateľom a mali odlišné životné plány. Novorodenec nebol súčasťou týchto plánov, čo ju viedlo k tomu, aby uvažovala o tom, že dieťa dá na adopciu. Liv sa o toto rozhodnutie podelila s Danom, takže mu nezostávala iná možnosť, ako rýchlo odcestovať do Texasu, aby zachránil svoju dcérku.

Zdroj: Daniel Gaut / Facebook

„Hneď ako som zistil, že má pôrodné bolesti, zarezervoval som si let na 2:15 nasledujúceho dňa, čo bol pondelok, čo mi poskytlo dostatok času na získanie víza ESTA do Ameriky.“ Čerstvý otecko bol mimoriadne nadšený zo stretnutia so svojou dcérkou.

Zdroj: Daniel Gaut / Facebook

„Láska k nej prevládla a bolo to ako taký magický láskyplný moment, že som sa jednoducho nemohol dočkať, kedy ju budem držať.“ Keď hovorí o svojej dcére ako o „malom anjelovi“, spomína, že si nemohol želať nič viac. Je tu však malý problém, ktorý chce Dan čoskoro vyriešiť – získanie amerického pasu pre dcérku Anu. Proces môže trvať až päť týždňov, a to aj pri urýchlenom spracovaní. „Keď budem mať ten pas v rukách, budem zároveň žiadať aj o jej austrálske občianstvo.“

Zdroj: Daniel Gaut / Facebook

Po narodení malej Any dostal od rodiny a priateľov z Austrálie obrovské množstvo podporných správ. Jeho rodičia sú tiež neuveriteľnou podporou a vyjadrujú hlbokú náklonnosť svojej vnučke.

Danova bývalá partnerka Liv dokonca vyjadrila svoje želanie byť v Aninom živote. Prezradil: „Povedala, ako veľmi ju ľúbi a chce byť súčasťou jej života. Neviem, ako presne to dopadne.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre