in

Otecko kŕmi svojho syna surovými semenníkmi. Tvrdí, že je to jedno z jeho obľúbených jedál

Muž sám seba nazval kráľom semenníkov a priznal, že surové semenníky sú jedným z najobľúbenejších jedál jeho syna.

Pauly Long, ktorý strávil 100 dní jedením surových steakov, čelí kritike po tom, čo zverejnil, že surovým mäsom kŕmi aj svojho syna. Obhajoval sa tým, že je to spôsob, akým má jeho synček pestrú stravu a že surové mäso patrí medzi jeho obľúbené jedlá. Píše o tom NY POST.

Zdroj: TikTok/@paulylong

Rodák z Pensylvánie, ktorý teraz žije so svojou manželkou na Bali v Indonézii, prvýkrát začal prijímať surovú mäsovú stravu pred niekoľkými rokmi po tom, čo sa u neho objavili žalúdočné problémy.

„Chcel som experimentovať a vidieť, ako sa budem cítiť, a tiež ukázať verejnosti, že konzumácia surového mäsa je úplne bezpečná,“ vyhlásil Pauly.

Po tom, ako Pauly začal zdieľať jeho nezvyčajné stravovacie návyky s internetom, rýchlo sa stal senzáciou sociálnych sietí. A vyzerá to tak, že takzvaný „Kráľ semenníkov“ chce, aby jeho syn šiel v jeho šľapajach.

Zdroj: TikTok/@paulylong

Na jeho kanále zdieľal video, v ktorom kŕmi synčeka semenníkmi a chlapček si neskôr dokonca popýta viac. Nie je to však prvýkrát, čo chlapček je niečo také.

Po tom, čo ho Pauly v jeho prvom roku života kŕmil surovou pečeňou, sa otecko rozhodol, že jeho druhým surovým pokrmom budú býčie genitálie. 

„Pred niekoľkými mesiacmi potom vyskúšal surové semenníky,“ vysvetlil otecko a dodal, že mu naozaj chutili. Hovorí: „Miluje to. Je to vlastne jedna z jeho najobľúbenejších vecí.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre