in

Pár chodí na tzv. nudistické plavby. „Ľudia sú oveľa priateľskejší, keď sú nahí, lebo sú zraniteľní.“

Pár, ktorý bol na deviatich plavbách nahých ľudí, hovorí, že nahota „oslobodzuje“ a sľúbili, že už nikdy nevkročia na loď oblečení. Michael Brown (56) a manželka Laurie Brown (50) boli počas 20-ročného manželstva naturisti.

Zdroj: Asad Photo Maldives/Pexels

Väčšinu času doma trávia nahí – varením, jedením a upratovaním – dokonca rovnakým spôsobom vychovávajú aj svoje dve deti vo veku 12 a 14 rokov. Jednou z ich obľúbených vecí je dovolenka na výletných lodiach špeciálne prenajatých pre nudistov.

Zdroj: Matthew Barra/Pexels

Minuli približne 40 000 dolárov na cestovanie na Arubu, Curacao, Mexiko, Bahamy, Dominikánsku republiku a ďalšie – obklopení tisíckami nahých dovolenkárov, ktorí sa opaľujú, žúrujú a večerajú v bare. Ich posledná sedemdňová plavba išla z Floridy, cez Mexiko a Honduras – každá ich stála 2 000 dolárov – a prevádzkuje ju spoločnosť s názvom Bare Necessities.

Zdroj: GEORGE DESIPRIS/Pexels

Michael a Laurie prvýkrát objavili nahé plavby v roku 2015, keď sa rozhodli, že potrebujú dovolenku pre páry – a odvtedy chodia každý rok. Návštevníci výletných lodí sa môžu vyzliecť a venovať sa joge, cvičeniu v posilňovni, foteniu, komediálnym setom, predstaveniam a hazardným hrám v kasíne – všetko úplne nahí.

Zdroj: Bernardo Mestre/Pexels

Naši susedia sú s tým v poriadku a obaja sú si toho dobre vedomí. S našimi deťmi to bol proces, na ktorom sme sa spoločne s manželkou dohodli. Chcel som vychovať dobré, úctivé, telo uctievajúce dcéry. Chcel som, aby si vážili svoje telá a to, čo im príroda nadelila. Ide o odstránenie tajomstva, ktoré je za tým a mám pocit, že sa nám to podarilo. Naša najstaršia má 14 a najmladšia 12 a je pre nich prirodzené pozerať sa na nahých ľudí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre