in

Pár nechtiac poslal svoju mačku poštou zatvorenú v Amazon balíčku

Posielanie balíkov býva väčšinou pomerne otravnou záležitosťou, a to aj napriek tomu, že to koniec koncov netrvá veľmi dlho a nebýva to ani zložitý proces. Pred definitívnym zalepením balíka je ale pochopiteľne treba ubezpečiť sa, či ste do balíka zabalili to, čo ste do neho vlastne chceli alebo potrebovali zabaliť.

Zdroj: Pexels / Kampus

Carrie Clark so svojím manželom urobili práve tú chybu, že po sebe pred zalepením krabice neskontrolovali, či sa im do balíka náhodou nepodarilo pribaliť aj niečo navyše, keď sa snažili odoslať späť do Amazonu tovar, s ktorým neboli spokojní. Tento pár totiž spolu s tovarom zabalil aj svojho domáceho miláčika.

Zdroj: Pexels / Pixabay

Carrie Clark s manželom zdieľajú príbytok s mačkou, ktorú pomenovali Galena. A táto malá milá bytosť skončila zatvorená v krabici bez jedla a vody spolu s piatimi pármi topánok s oceľovou špičkou a odoslaná z Utahu do Kalifornie.

Zdroj: 9gag / dmadasilva

Mačka cestovala v krabici 6 dní, behom ktorých sa ju Carrie s manželom márne snažili nájsť, a do skladu dorazila vyhladovaná a smädná. Tam ju našla pracovníčka skladu, ktorá ju odviezla k veterinárovi. Vďaka čipu boli manželia Clarkoví informovaní o tom, kde sa ich domáci miláčik nedopatrením ocitol.

Zdroj: Zhumor

Manželia si pre svoju mačku bez váhania išli až do Kalifornie, čo je od Utahu vzdialené asi 15 hodín autom. Nebyť mikročipu, ktorý tento pár stál niečo medzi 40 – 70 dolárov, možno by svoju mačku späť nikdy nedostali. A niečo málo tomu prispelo určite aj šťastie, že sa mačka v krabici dostala do Amazon skladu v Kalifornii bez akéhokoľvek úrazu, živá a zdravá.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
ww381
22 dni dozadu

Ešte že neobjednávaju z Číny