in

Pivo s príchuťou ženskosti – OF modelka predstavila svoj nový produkt

Známa streamerka, yotuberka a  hviezda OnlyFans Amouranth odhalila svoj nový podnikateľský zámer.

Amouranth ASMR/youtube

Po tom, čo predávala svoje plyny v pohároch aj vodu z kúpeľa, v ktorom sa kúpala, by ste si mysleli, že už vymyslela všetky spôsoby, ako dať svojim fanúšikom kúsok zo seba.

Istý pivovar však navyšuje latku tým, že vytvorili novú príchuť, ktorá využíva kvasinky tejto ženy. A áno, sú to kvasinky z jej ženských partií.

Amouranth, ktorej skutočné meno je Kaitlyn Siragusa, tvrdí, že na túto bizarnú spoluprácu ju oslovila spoločnosť The Order of Yoni. Poľská spoločnosť ponúka rad pív Woman’s Essence (Ženská vôňa), ktoré obsahujú laktobacily rôznych ľudí.

 

„Predstavte si mimoriadne zmyselný obraz ženskosti, ktorý sa často objavuje v tých najdivokejších predstavách,“ uvádza sa na webovej stránke Order of Yoni. „Siahnite po fľaši naplnenej zlatistým nápojom plným ženskej esencie, oddajte sa svojim inštinktom a vychutnajte si intimitu výnimočného modelu.“

Order of Yoni je zmyselný zážitok v podobe piva, uzavretého vo fľaši, ktoré získava svoje nezvyčajné chuťové tóny vďaka použitiu šampanských kvasníc, pšeničných sladov a exkluzívnych prísad v podobe pomarančovej kôry, koriandra a aframonu. Zloženie je obohatené o kyselinu mliečnu z baktérie zo ženských partií, ktorá prináša potešenie z každého dúšku.

Konrad Placzki/youtube

Amouranth vysvetlila, ako sa do projektu zapojila.

„Je to európsky pivovar. Chcú, aby som im poslala svoje kvasinky,“ vysvetlila. „V podstate akoby som si urobila papierový výter. Chcú vyrábať pivo s mojou príchuťou.“

Domnieva sa, že by to mohol byť pre spoločnosť veľký predajný artikel.

„Je to zábavné,“ povedala.  „Ľudia si to určite kúpia. Neviem, či to budú skutočne piť. Pravdepodobne áno“ dodáva so smiechom.

The Order of Yoni odoberá baktérie svojim subjektom, izoluje ich, čistí a potom pracuje na identifikácii ich jedinečných vlastností.

„Potom sa rozmnoží na množstvo, potrebné na prípravu štartovacej sady, ktorá sa používa v pivovare pri kvasení piva,“ uvádza sa na jej webovej stránke.

Yoni Lactobacillus sa používa pri výrobe limitovaných edícií rôznych pív.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Amouranth (@amouranthoffical)

 

Nie je jasné, kedy by táto spolupráca mala uzrieť svetlo sveta, takže ak ste fanúšikmi tejto známej streamerky Amouranth a radi by ste sa k nej o čosi priblížili, sledujte jej sociálne siete. Určite o tom dá vedieť.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre