in

Podvodníčka predstierala tlmočenie posunkovej reči na živom vysielaní konferencie policajného vyšetrovania

V dnešnej dobe majú ľudia údajne najväčšiu voľnosť v tom, byť čímkoľvek chcú. A vidíme to aj v prípade mnohých bizarných článkov, ktoré s vami zdieľame na našej stránke, o ľuďoch, ktorí žijú svoj život identifikujúc sa ako psy, mačky, mimozemšťania alebo iné nezvyklosti, a obvykle si tým zarábajú na živobytie.

Zdroj: Youtube / CBS News

Rovnako sme tu už mali aj falošných lekárov, právnikov a iné predstierané profesie, na ktorých si zarábali podvodníci bez akýchkoľvek oficiálnych kvalifikácií či dovedností. A podobný prípad sa stal na Floride, keď sa žena vystupujúca ako osoba s menom Derlyn Roberts vydávala za tlmočníka posunkovej reči na dôležitej policajnej konferencii, ktorá sa konala po dopadnutí 24-ročného sériového vraha s menom Howell Emanuel Donaldson III.

Zdroj: Youtube / CBS News

Táto konferencia bola vysielaná v televíznych novinách a Derlyn Roberts veľmi sebavedomo nastúpila na javisko vedľa kapitána policajného oddelenia, Briana Dugana, a s kamennou tvárou predstierala, že prekladá jeho slová do znakovej reči, aby sa informácie o dolapení sériového vraha dostali aj k nepočujúcim.

Tí, ktorí rozumejú posunkovej reči, si však ihneď všimli, že Derlyn ukazovala len sériu úplne náhodných pohybov rúk, a spätný preklad z jej „posunkovej reči“ do textu znel ako generátor náhodných slov v kombinácii s pohybmi, ktoré neznamenajú nič.

Zdroj: Youtube / CBS News

Táto žena už bola v minulosti zadržaná za pár podvodov a krádeží, a polícia nad ňou ani v tomto prípade so smiechom rukou nekývla. Prečo to však vlastne urobila a čo si od toho sľubovala nevieme.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre