in

Pokračovanie „Beetlejuice“: Jenna Ortega vyvoláva v novom traileri démona

Pokračovanie filmu Beetlejuice bude mať v kinách premiéru už tento rok. Zahrá si v ňom mnoho známych mien z predchádzajúcej časti a s hlavnou úlohou sa popasuje „Wednesday“ Jenna Ortega.

Warner Bros. Pictures ponúka pohľad na pokračovanie Beetlejuice. Štúdio vo štvrtok zdieľalo trailer k filmu s názvom Beetlejuice Beetlejuice.

Beetlejuice Beetlejuice je pokračovaním fantasy hororovej komédie z roku 1988 režiséra Tima Burtona s Winonou Ryder a Michaelom Keatonom v hlavných úlohách.

Winona Ryder si zopakuje svoju úlohu Lydie Deetz, teraz matky dospievajúcej dcéry Astrid (Jenna Ortega). „Beetlejuice je späť! Po nečakanej rodinnej tragédii sa tri generácie rodiny Deetz vracajú domov do Winter River.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)

„Lydiin život, stále prenasledovaný Beetlejuice-om, sa obráti hore nohami, keď jej rebelujúca dospievajúca dcéra Astrid objaví v podkroví tajomný model mesta a portál do posmrtného života sa náhodne otvorí.“

„S problémami v oboch ríšach, je len otázkou času, kým niekto trikrát vysloví meno Beetlejuice a zlomyseľný démon sa vráti, aby rozpútal svoj vlastný druh chaosu,“ oficiálna synopsa.

Zdroj: ivewhiz/Deviantart

Keaton sa vracia ako Betelgeuse, démon, ktorý v prvom filme terorizoval rodinu Deetz a pokúsil sa oženiť s Lydiou. O’Hara si zopakuje svoju rolu Lydiinej matky Delie Deetz.

Účinkujú aj Justin Theroux, Monica Bellucci, Willem Dafoe a Burn Gorman. Beetlejuice Beetlejuice napísali Alfred Gough a Miles Millar a režíroval Burton. Film má premiéru v kinách 6. septembra.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre