in

Posteľ v garáži, pohybujúci sa záchod, či zamknutá klimatizácia. Takto vyzerá 5-miliónové ubytovanie Airbnb z pekla

Muž z Marylandu sa stal virálnym na TikToku po tom, čo porozprával o svojom pobyte v prehnane drahom „Airbnb z pekla“.

„Momentálne bývame v AirBNB, ktoré môže byť tá najžalostnejšia výhovorka pre dom, v ktorom som kedy v živote býval,“ vyhlásil Nick Doty v klipe. On a jeho priatelia si pritom prenajali tento dom v San Diegu, aby sa mohli zúčastniť svadby ich kamaráta. Píše o tom NY POST. 

Zdroj: TikTok/@nldoty

Dom s piatimi spálňami a piatimi kúpeľňami je uvedený na burze Zillow za 4,9 milióna dolárov. Nick a jeho kamaráti zaplatili za noc 1 250 dolárov. Vtedy však ešte netušili, v akom stave tento dom nájdu. Nechali sa totiž oklamať hodnotením, keďže dom mal hodnotenie až 4,78 z 5. 

Prvé, čo si všimli, keď prišli na miesto, bolo, že dom je v skutočnosti rozdelení na dve polovice a každá sa prenajíma zvlášť. To zároveň znamenalo, že ich nečakali žiadne 5 spálne a 5 kúpeľne, ako im bolo tvrdené. 

Jedna zo spálni bola navyše v garáži. Nachádzala sa v nej posteľ, detská postieľka a lampa, ktorá tam bola úplne zbytočne, keďže v izbe chýbala zástrčka. A to, čo vyzeralo ako dvere do šatníka, boli nakoniec dvere, ktoré za sebou ukrývali bojler.

Nick s priateľmi si nakoniec rozhodli spraviť srandu a každý z nich ukázal svoju obľúbenú časť domu, ako napríklad klimatizáciu, na ktorej bol obrovský zámok, aby ju nik nemohol použiť.

Celé video aj so všetkými závadami nájdete tu:

@nldoty Replying to @laminatedbears #landlord #landlordspecial #airbnb #airbnbfinds #airbnbexperience #airbnbhost #landlords #landlordsfromhell #fyp #fypage ♬ original sound – nldoty

A nezabudnite ani na pokračovanie:

@nldoty Replying to @P #landlord #landlordspecial #airbnb #airbnbfinds #airbnbexperience #airbnbhost #landlords #landlordsfromhell #fyp #fypage #foryou ♬ original sound – nldoty

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre