in

Poznáme dátum premiéry filmu Na nože 3 s Danielom Craigom

Film Na nože s detektívom Benoitom Blancom (Daniel Craig) na motívy Agathy Christie bude mať pokračovanie. V poradí tretia časť vyjde už budúci rok. Druhá časť Glass Onion (Sklenená cibuľa) mala na Netflixe rekordnú sledovanosť.

Zdroj: John-Mark Smith/Pexels

Na nože 3 má oficiálny názov a dátum vydania. Rian Johnson, ktorý napísal a režíroval prvé dva filmy, to oznámil v piatok. Nové pokračovanie ponesie názov Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery a bude debutovať na Netflixe v roku 2025.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wake Up Dead Man (@knivesout)

„Na začiatku boli nože. Potom hľa, rozbilo sa sklo. Ale najnebezpečnejší prípad sa práve chystáme odhaliť,“ hovorí Daniel Craig v upútavke ako jeho postava Benoit Blanc. Pôvodné Na nože bolo vydané v novembri 2019 a po ňom nasledoval Glass Onion: A Knives Out Mystery, ktorý debutoval na Netflixe v decembri 2022.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Netflix Film (@netflixfilm)

Film sleduje Blanca (Craiga), známeho súkromného detektíva inšpirovaného Agathou Christie, ako vyšetruje rôzne prípady vrážd. Vo filme si zahrali aj Chris Evans, Ana de Armas a Jamie Lee Curtis, zatiaľ čo v Glass Onion sa predstavili Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn a Kate Hudson.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre