in

Poznáme dátum vydania dokumentu „I Am: Celine Dion“, kde rozpráva aj o boji so vzácnou chorobou. Príde do kín ešte tento rok?

I Am: Celine Dion, nový dokument o speváčke Celine Dion, prichádza na Prime Video v júni. 56-ročná Celine Dion zdieľala fotografiu a dátum premiéry celovečerného dokumentu. Bude to utorok 25. júna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Avalavex (@xavandrava)

I Am: Celine Dion režíruje Irene Taylor a poskytuje snímku kľúčového obdobia v živote a kariére Celine. Film skúma minulosť a súčasnosť speváčky a zároveň ukazuje jej boj so syndrómom stuhnutej osoby (SPS), vzácnou neurologickou poruchou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NewsCelineDion (@newscelinedion)

„Emotívny, energický a poetický milostný list k hudbe I Am: Celine Dion zachytáva viac ako rok natáčania, keď legendárna speváčka ukazuje svoju cestu k otvorenému a autentickému životnému štýlu uprostred choroby,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jo Dion (@joelst07)

Celine Dion zverejnila diagnózu syndrómu stuhnutej osoby v decembri 2022 a podelila sa aj o to, ako táto porucha spôsobila svalové kŕče, ktoré ovplyvňujú jej schopnosť chodiť a spievať. Speváčkina sestra v decembri 2023 povedala, že Dion stratila kontrolu nad svojimi svalmi, no stále dúfa, že sa jedného dňa vráti na scénu.

Zdroj: YéTi urbain/Flickr

„Ako pokračuje cesta k obnoveniu mojej speváckej kariéry, uvedomila som si, ako veľmi mi to chýbalo, že som mohla vidieť svojich fanúšikov,“ uviedla Dion v januárovej tlačovej správe. „Počas tejto neprítomnosti som sa rozhodla, že chcem zdokumentovať túto časť svojho života, aby som sa pokúsila zvýšiť povedomie o tomto málo známom stave a pomôcť ostatným, ktorí zdieľajú túto diagnózu.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre