in

Poznáme dátum vydania „Downtown Abbey 3“

Downtown Abbey je mimoriadne obľúbený seriál, ale najnovšie už aj filmy. Keď v roku 2019 prišiel do kín prvý film, fanúšikovia boli nadšení. Podobne to bolo aj s druhým filmom v roku 2022. Momentálne čakáme na tretiu časť a fanúšikovia sú vo vytržení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Downtown_Abbey (@_downtown_abbey_)

Focus Features oznámilo dátum vydania Downton Abbey 3 na jeseň 2025. Štúdio v stredu uviedlo, že film bude uvedený v kinách 25. septembra 2025. Downton Abbey 3 je tretím filmom v sérii Downton Abbey, po Downton Abbey (2019) a Downton Abbey: A New Era (2022).

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Downtown_Abbey (@_downtown_abbey_)

Pôvodný televízny seriál mal v rokoch 2010 až 2015 na ITV šesť sérií. Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Jim Carter, Phyllis Logan, Robert James-Collier, Joanne Froggatt, Allen Leech, Penelope Wilton, Lesley Nichol, Michael Fox, Raquel Cassidy, Brendan Coyle, Kevin Doyle, Harry Hadden- Paton, Sophie McShera, Douglas Reith a Dominic West sa vracajú do hlavných úloh v novom pokračovaní.

Zdroj: Gary Bembridge/Flickr

Medzi nových hercov patria Paul Giamatti, Joely Richardson, Alessandro Nivola, Simon Russell Beale a Arty Froushan. Downton Abbey 3 napísal tvorca Downton Abbey Julian Fellowes. Film sa momentálne natáča v Británii. Táto franšíza sleduje Crawleyovcov, britskú aristokratickú rodinu, a ich služobníkov na začiatku 20. storočia.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre