in

Poznáme dátum vydania veľkolepého filmu „F1“ s Bradom Pittom

Formula 1 je zaslúžene fenomén, ktorý milujú ľudia po celom svete. Teraz sa však dočkáme veľkolepého filmu, ktorý bol natáčaný na skutočných podujatiach. Formula 1 a Apple Original Films poskytli nové informácie o svojom filme „F1“ s Bradom Pittom v hlavnej úlohe. Pripravovaný film ponesie názov „F1“ a v kinách bude uvedený 25. júna 2025.

Pitt hrá Sonnyho Hayesa, bývalého jazdca Formuly 1, ktorý je zlákaný späť do športu, aby sa stal partnerom nováčika tímového kolegu Joshuu Pearcea, ktorého stvárnil Damson Idris (Snowfall).

Zdroj: Chris Peeters/Pexels

Medzi ďalších hercov patria Kerry Condon, Javier Bardem, Tobias Menzies, Sarah Niles, Kim Bodnia a Samson Kayo. Natáčanie pre F1 prebiehalo na skutočných podujatiach F1, vrátane nedeľňajšej Veľkej ceny Británie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OverTake (@overtake_gg)

Prvý trailer k filmu bude zverejnený tesne pred pretekmi. Apple v januári predstavil Chip Hart Racing Porsche pre tento film. F1 napísal Ehren Kruger a režíroval Joseph Kosinski (Tron: Legacy, Top Gun: Maverick), producentmi sú Pitt, Jerry Bruckheimer, Dede Gardner a Lewis Hamilton. Film bude neskôr streamovaný aj na Apple TV+.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre