in

Pozrite sa na víťaza titulu „Najškaredšieho psa na svete“

Pes z USA bol korunovaný za najškaredšieho na svete. Osemročný pekingský psík zvaný Wild Thang vyhral v piatok súťaž o Najškaredšieho psa sveta 2024 v Kalifornii. Zviera súťažilo v súťaži päťkrát, trikrát sa umiestnilo na druhom mieste a nakoniec získalo hlavnú cenu v tomto roku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wild Thang (@wildthangofficial)

Wild Thang sa podľa jeho životopisu nakazil vírusovým ochorením psinky už ako šteňa. „Prežil, ale nie bez trvalého poškodenia,“ hovorí. „Zuby mu nenarástli, čo spôsobilo, že jeho jazyk zostal vonku a jeho pravá predná noha 24 hodín denne, 7 dní v týždni kríva.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wild Thang (@wildthangofficial)

Okrem fyzických problémov je to „zdravý, šťastný Glugly (očarujúci/škaredý) chlap“. Spolu so svojou majiteľkou Ann Lewis si odniesli domov šek na 5 000 dolárov (4 000 libier). Súťaž o Najškaredšieho psa na svete sa koná už takmer 50 rokov a „oslavuje nedokonalosti, vďaka ktorým sú všetci psi výnimoční a jedineční“, uvádza sa na webovej stránke podujatia.

Zdroj: Charles/Pexels

Podujatie nie je o zosmiešňovaní „škaredých psov“, uvádza sa na stránke, ale o zábave s niektorými úžasnými psíkmi a ich majiteľmi a o tom, ako ukázať svetu, že títo psi sú naozaj krásni.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre