in

Pozrite si trailer na nových „Transformers One“. Neuveríte, kto prepožičal hlas Optimus-ovi Prime-ovi

Paramount Pictures ponúka pohľad na nový film Transformers One. Štúdio zdieľalo upútavku na tento film vo štvrtok s hlasmi Chrisa Hemswortha, Briana Tyreeho Henryho a Scarlett Johansson.

Transformers One je animovaný sci-fi film inšpirovaný radom hračiek Transformers od Hasbro a Takara Tomyho. Film je ôsmym dielom filmovej série Transformers.

Hemsworth a Henry nahovoria mladého Optimusa Primea a Megatrona, známeho ako Orion Pax a D-16, s Johanssonom ako Transformer Elita-1.

„Transformers One je nevypovedaný príbeh o pôvode Optimusa Primea a Megatrona, známejších ako zaprisahaných nepriateľov, ktorí kedysi boli priateľmi, boli spojení ako bratia a navždy zmenili osud Cybertronu,“ uvádza sa v oficiálnom popise.

V hlasovom obsadení sú aj Keegan-Michael Key ako Bumblebee, známy ako B-127, Jon Hamm ako Sentinel Prime a Laurence Fishburne ako Alpha Trion. Steve Buscemi má zatiaľ nezverejnenú úlohu.

Zdroj: Carlos Emilio Muñoz Moreno/Wikimedia

Transformers One príde do kín 20. septembra. Film je prvým plne CG animovaným filmom Transformers v sérii. Hemsworth a Johansson predtým spolu hrali v The Avengers a ďalších filmoch v Marvel Cinematic Universe, kde hrali Thor a Black Widow.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre