in

Pozrite si ukážku z nového hororu „Smile 2“

Mnoho z nás videlo horor „Smile (Úsmev)“, ktorý je originálny a má niečo, čo veľa hororov nemá – desivú atmosféru. Poďte si pozrieť prvú ukážku z filmu „Smile 2“. Čo myslíte? Bude pokračovanie ešte desivejšie?

Paramount Pictures ponúka pohľad na nový film Smile 2. Štúdio zdieľalo upútavku na film, v ktorom sa predstavila speváčka a herečka Naomi Scott.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Smile 2 je pokračovaním psychologického nadprirodzeného hororového filmu Smile z roku 2022, ktorý napísal a režíroval Parker Finn, ktorý tiež napísal a režíroval pokračovanie.

Scott hrá Skye Riley, svetovú popovú senzáciu, ktorá sa chystá vydať na nové svetové turné, keď začne zažívať čoraz desivejšie a nevysvetliteľné udalosti.

„Skye, ohromená stupňujúcimi sa hrôzami a tlakom slávy, je nútená čeliť svojej temnej minulosti, aby znovu získala kontrolu nad svojím životom skôr, ako sa jej vymkne spod kontroly,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

Ďalej hrajú Rosemarie DeWitt, Kyle Gallner, Lukas Gage, Miles Gutierrez-Riley, Peter Jacobson, Raul Castillo, Dylan Gelula a Ray Nicholson.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Smile Movie (@smilemovie)

Scott tiež vydala pieseň k filmu „Blood on White Satin“ ako jej postava Skye Riley. Smile 2 bude mať v kinách premiéru 18. októbra. V pôvodnom filme si zahrali Sosie Bacon, Kyle Gallner, Jessie T. Usher, Robin Weigert a Caitlin Stasey.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre