in

Pozrite si zábavný trailer na nový film „The Garfield Movie“

„Ak sa nevrátim, povedz môj príbeh…“ Spoločnosť Sony Pictures odhalila druhý oficiálny trailer k vtipnému „The Garfield Movie“, ktorý sa v súčasnosti chystá do kín koncom mája tejto letnej filmovej sezóny. Zábavná zápletka ukazuje Garfielda, ktorý sa znovu stretne so svojím dávno strateným otcom, špinavým pouličným kocúrom, a nakoniec sa zapletie do lúpeže s vysokými stávkami.

Vo filme hrá Chris Pratt ako hlas sarkastického, lasagne milujúceho kocúra, spolu s hlasmi Samuela L. Jacksona ako jeho otca Vica, Nicholasa Houlta, Cecily Strong, Hannah Waddingham, Bretta Goldsteina, Bowena Yanga a Vinga Rhamesa. Prvý ukážkový trailer debutoval v novembri minulého roka, tento obsahuje oveľa viac záberov, ktoré ukazujú, kam sa dej uberá – s Garfieldom, jeho dlho strateným otcom a Odiem na úteku.

Nevyzerá to vôbec zle! Garfield, svetoznáma domáca mačka, ktorá neznáša pondelky a miluje lasagne, sa chystá zažiť divoké dobrodružstvo! Po nečakanom opätovnom stretnutí s jeho dávno strateným otcom – špinavým pouličným kocúrom Vicom (hovoril Samuel L. Jackson) – sú Garfield a jeho psí kamarát Odie nútení opustiť svoj dokonale rozmaznaný život, aby sa pripojili k Vicovi vo veselej lúpeži s vysokými stávkami.

Film Garfield režíruje americký tvorca animovaných filmov Mark Dindal, režisér filmov Cats Don’t Dance, The Emperor’s New Groove a Chicken Little, plus množstvo ďalších prác vo VFX a animovanom priemysle. Scenár píšu Paul A. Kaplan & Mark Torgove a David Reynolds na základe postáv Garfielda, ktoré pôvodne vytvoril Jim Davis.

Zdroj: WilliamCreator57/Deviantart

Produkovali John Cohen, Broderick Johnson, Andrew A. Kosove, Steven P. Wegner, Craig Sost, Namit Malhotra, Crosby Clyse. Sony Pictures uvedie Dindalov animovaný film The Garfield Movie v celoštátnych kinách od 24. mája 2024 na začiatku letnej filmovej sezóny. Kto si to pôjde pozrieť?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre