in

Pracovníci našli ženinu neopatrne vyhodenú obrúčku v 20 tonách odpadu – pomáhajú už tretíkrát za 2 roky

Neopatrne odhodený snubný prsteň bol nájdený v 20 tonách odpadu v New Hampshire, čím sa stal tretím prsteňom za dva roky, ktorý bol nájdený na rovnakom mieste. K šťastnému nálezu došlo po tom, čo zúfalá žena minulú stredu zavolala na prestupnú stanicu Windham a upozornila ich, že jej snubný prsteň mohol byť podľa správ vyhodený.

Zdroj: HiepHoang/Pixabay

Žena povedala pracovníkom kedy jej manžel vyhodil odpadky na stanici, typ auta, ktoré šoféroval, a druh odpadu do ktorého jej mohla spadnúť, povedal pre WHDH riaditeľ generálnych služieb Dennis Senibaldi.

Posádka stanice sa následne pustila do práce pomocou sledovacích kamier. „Podarilo sa nám sledovať, kedy tu bol, kedy presne vyhodil odpadky a kde sa odpad v prívese nachádzal,“ povedal Senibaldi pre portál.

Zdroj: Pexels/Pixabay

Je skoro zázrak, že obrúčku našli hneď v prvej naberačke, ktorú stroj nabral.

Prsteň bol nájdený čiastočne pokrytý červenou farbou a na podlahe potom, čo vypadol z vrecka na odpadky, informoval WMUR. „Schmatol som prsteň, priniesol som ho, vyčistil a zavolal som jej,“ povedal Senibaldi pre stanicu.

Zdroj: khoinguyenfoto/Pixabay

Je to už tretíkrát za dva roky, čo sa snubný prsteň stratil v koši skôr, ako ho Senibaldi a jeho posádka vykopali, naposledy takmer presne pred rokom. Opísal hľadanie prsteňa podobne ako hľadanie jedného konkrétneho listu v obrovskej hromade, „pretože všetko vyzerá rovnako“. A hoci tvrdá drina a orlí zrak tentoraz pomohli, svoju úlohu zohralo aj načasovanie.

„Bol to posledný trailer, ktorý vyšiel. Takže to zmeškali asi o 15 minút,“ povedal Senibaldi pre WMUR. „Keby to bolo o 15 minút skôr, už by to bolo v spaľovni.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre