in

Právo ju už nebavilo a radšej sa rozhodla byť zaklínačkou zvierat. Bývalá právnička zarába viac, než by ste čakali

Právnička dala výpoveď, aby sa mohla venovať svojej skutočnej vášni – komunikácii so zvieratami. Teraz si účtuje 450 libier za to, že sa porozpráva s vaším domácim miláčikom. Len rok po tom, čo v septembri 2020 prvýkrát začala čítať, ako komunikovať so zvieratami, začala Nikki Vasconez inzerovať svoje služby a rýchlo sa stala veľmi populárnou. Píše o tom DailyStar.

Nazývajú ju Dr. Dolittlovou zo skutočného sveta a v súčasnosti zarába viac než mala výplatu ako právnička. Predtým pritom zarábala až 60 000 libier ročne. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki Vasconez (@nikkivasconez)

Zarába viac ako kedykoľvek predtým

33-ročná Nikki Vasconez z Philadelphie bola kedysi právničkou v oblasti nehnuteľností na plný úväzok, ale rozhodla sa nasledovať svoj sen a stať sa zaklínačkou zvierat. Len rok po tom, čo sa v septembri 2020 začala učiť, ako sa rozprávať s zvieratami, začala inzerovať svoje služby na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Instagram a TikTok.

A veľmi rýchlo sa jej diár zaplnil na niekoľko mesiacov vopred a s nimi aj tučné šeky, každý na 450 libier (cca 517 eur). 

Nikki priznala: „Vo svojej predchádzajúcej práci mi bolo tak mizerne, pracovala som veľa hodín a bola som jednoducho nešťastná, ale príliš som sa bála zmeny. Až kým neprišlo toto.“

„Začala som cvičiť na domácich miláčikoch rodiny a priateľov a na niektorých cudzích zvieratách zadarmo, ale hneď ako som si vytvorila účty na sociálnych sieťach, začala som si získavať stálu sledovanosť a netrvalo dlho a žiadosti sa začali hrnúť,“ spomína Nikki.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki Vasconez (@nikkivasconez)

Nikki bola ohromená rýchlou odozvou, keďže jej novozískané služby žiadalo asi 4 000 ľudí na čakacej listine. V súčasnosti má na tomto zozname približne 7 600 ľudí. 

Ako to vlastne robí?

Zaklínačka Nikki sa prostredníctvom svojej jedinečnej metódy pozrie na fotografiu domáceho maznáčika a telepaticky mu kladie otázky. Dopredu pritom dostane meno a pohlavie zvieratka a tiež mená jeho majiteľov. Odpovede si potom zapíše do telefónu, aby ich mohla poslať majiteľom.

Priznáva, že sa prestala ponárať príliš hlboko, aby zabránila svojmu „ľudskému mozgu“ meniť odpovede maznáčikov, hoci netvrdí, že „počuje ich prízvuk“ alebo „tón hlasu“, a trvá na tom, že vždy dokáže vycítiť ich osobnosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki Vasconez (@nikkivasconez)

Podrobnejšie vysvetlila svoju úlohu pre Daily Mail: „So zvieraťom komunikujem tak, že vo svojej mysli prijímam obrazy alebo myšlienky, ako aj pocity v tele. Je to spôsob, akým zviera vyjadruje to, čo chce alebo potrebuje, čo sa mu páči alebo nepáči – je to obojstranný rozhovor so zvieratami, ktoré žijú alebo sú po smrti, no ich duša je stále tu.“ 

„Je to veľmi podobné dialógu, aký práve teraz vediem s vami, len so zvieraťom. Ako odpoveď a otázka. Je to ako keby ste sa rozprávali s ľudským členom rodiny,“ dodala Nikki na záver.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre