in

Prečo Gibbs z NCIS nikdy nezamyká dvere svojho domu?

Špeciálny agent Gibbs bol hlavnou hviezdou seriálu NCIS od prvého dielu až po 19. sériu, kedy herec Mark Harmon opustil šou. Viete, prečo veliteľ tímu agentov nikdy nezamkýna dvere na svojom dome?

Leroy Jethro Gibbs je bývalý ostreľovač špeciálnych jednotiek, ktorý sa neskôr stal agentom NCIS. Hral ho herec Mark Harmon. Ten bol ako jediný z hlavných hercov súčasťou seriálu od prvého dielu prvej série (2003), až do svojho odchodu v roku 2021 (19. séria).

Postava Gibbsa je v jednotlivých sériách rozoberaná aj hlbšie a v niektorých epizódach môžeme vidieť aj zábery z jeho minulosti. Práve minulosť tejto postavy môže za zvyk, že nikdy nezamkýna dvere na svojom dome.

V rámci nedávneho podcastu Off Duty: An NCIS Rewatch sme sa dozvedeli, že agent Gibbs sa vráti do kolotoča NCIS v rámci spin-off série NCIS: Origins. Tá by mala sledovať jeho osud od výcvikového tábora s Mikeom Franksom až po najväčšiu tragédiu jeho života. 

Autor tejto fotografie je Jerry Avenaim

Ako zrejme viacerí viete, postava agenta Gibbsa stratila manželku Shannon a dcérku Kelly. Obe boli zavraždené v roku 1991. Práve táto najväčšia strata je vraj dôvod, prečo Gibbs nezamyká dvere na svojom dome. Je to symbol, pretože už „všetko stratil.“ Uvidíme, či sa v pripravovanej sérii NCIS Origins dočkáme aj ďašieho vysvetlenia.

Zdroj 1, Zdroj 2 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre