in

Prečo hrá Steve Buscemi v toľkých filmoch Adama Sandlera? Herec má skvelú odpoveď!

Steve Buscemi je populárny americký herec, ktorý má na svojom konte desiatky filmov a mnohé z nich môžeme označiť ako kultové. Pomerne často sa objavuje aj vo filmových projektoch Adama Sandlera. Nedávno vysvetlil, prečo sa tak deje.

Adam Sandler je známy nielen ako herec, ale tiež ako producent a scenárista. Okrem iného o ňom všetci vedia, že na natáčanie svojich filmov si najradšej volá kamarátov a to nielen v rámci hercov, ale aj v rámci scenárov, réžie, či produkcie.

Autor tejto fotografie je Sharon Graphics

Jedným z ľudí, ktorých Sandler pomerne často oslovuje, je spomenutý Steve Buscemi. Bývalý hasič si zahral vo viacerých Sandlerových filmoch. Za všetky spomeňme Airheads, Billy Madison, The Wedding Singer, Big Daddy, Mr. Deeds, I Now Pronounce You Chuck & Larry, Grown Ups, Hotel Transylvania, The Cobbler, The Ridiculous 6, či Hubie Halloween.

Buscemi nedávno vysvetlil, prečo sa mu páči obsadenie do Sandlerových filmov. Povedal: „Robí to pre všetkých svojich priateľov, robí to pre toľkých ľudí, všetkých chlapcov, buď píšu, alebo režírujú, produkujú alebo hrajú v jeho filmoch.“

Autor tejto fotografie je David Shankbone

„Pre mňa je najlepšia časť práce s Adamom práve to, že sa s tebou stretnem, človeče,“ dodal Buscemi a vychválil Sandlerovu kariéru. Nuž, ako sa zdá, spolupráca Sandler a Buscemi zatiaľ vychádza podľa plánu a zrejme sa teda môžeme tešiť aj na ich dalšie spoločné filmy.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre