in

Priateľ, ktorého by chcela každá. Prezliekol sa za svoju priateľku, aby za ňu mohol napísať skúšku

Inda prichytili, ako sa pokúša zložiť skúšku na univerzite v Pandžábe v mene svojej priateľky. Nepomohlo mu ani to, že mal na sebe rúž, make-up, bindi a ženské šaty. Dokonca sfalšoval aj doklady. Píše o tom Oddity Central.

Predstavitelia Univerzity zdravotníckych vied Baba Farid v okrese Faridkot v Pandžábe nedávno prichytili mladého Inda, ktorý používal prestrojenie a falošné dokumenty, aby v mene jeho priateľky absolvoval skúšku viacúčelových zdravotníckych pracovníkov. Mladík bol identifikovaný ako Angrez Singh z Fazilky.

Zdroj: Oddity Central

Hoci jeho prestrojenie dokázalo oklamať zamestnancov, neoklamalo biometrické skenery, keď jeho údaje nezodpovedali údajom v databáze.

„Kandidátovi sa podarilo vstúpiť do skúšobnej sály. Úradníci však dostali podozrenie, pretože fotka Paramjeet Kaur na prihláške sa nezhodovala s tvárou dotyčného kandidáta,“ povedal pre The Indian Express policajný dôstojník. „Neskôr boli vykonané biometrické údaje, ktoré sa nezhodovali s tými, ktoré boli zaznamenané v záznamoch. Dokonca mal falošný preukaz Aadhaar (obsahuje biometrické a demografické údaje obyvateľov Indie), registračný preukaz a občiansky preukaz vyrobené na meno Paramjeet Kaur.“

Zamestnanci univerzity pôvodne poslali Angreza domov, ale neskôr bola naňho podaná sťažnosť a v súčasnosti je vyšetrovaný pre viaceré priestupky. Paramjeet je zas obvinená zo sprisahania, keďže bez jej súhlasu by mladík nemohol zaujať jej miesto.

Ukázalo sa, že 34-ročná Paramjeet Kaur sa už predtým pokúsila o rovnakú skúšku a neuspela, takže sa 26-ročny mladík ponúkol, že to skúsi namiesto nej, dúfajúc, že tentokrát prejde. Mladý muž najprv polícii povedal, že sú príbuzní, ale ukázalo sa, že to bola lož.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre