in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život : nepríjemná skúsenosť u lekára a veľmi neslušný priateľ

JTJMJ alebo ja to môzem.. pribehy sú skutočné príbehy z ľudských životov, ktoré opisujú nečakané alebo bizarné zistenia ľudského druhu. Povedzme si úprimne koľko krát v živote ste si povedali, že ja to môžem jeb.. aj vy? Ak máte nejakú takúto skúsenosť, zábavný alebo tragikomický príbeh určite nám ho zanechajte v komentároch. My vám prinášame našu kolekciu zo sociálnych sietí.

#1 

Dnes nám začal horieť dom. Zatiaľ čo mamu zachraňovali požiarnici do bezpečia, nechtiac mi vybehlo z úst slovíčko „k*rva“. Keď sme už boli v bezpečí, tak mi povedala, že mám na týždeň domáce väzenie za to vulgárne slovo. Mám 19 rokov.

#JTMJ

Are You Fucking Kidding Me GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#2

Dnes som zistila, že môj priateľ čúra v sprche. To by úplne v poriadku, keby čúral do odtoku. On ale čúra do rohu na šampóny a sprchové gély.

#JTMJ

peeing in the shower gifs | WiffleGif

 

#3

Dnes je to presne rok, čo chodím s jedným dievčaťom. Za celý ten čas, sa ma medzi nohami chytila 2x…nechtiac.

#JTMJ

Facebook Stalking Fails Everyone Makes - Stalking On Facebook

 

#4

Dnes som sa zobudil na chate po veľmi ťažkej noci. Ležal som nahatý v kúpelni a mal som vo vlasoch nalepené Skittlesky. Včera som pil v meste. Nemám tušenie ako som sa na tú chatu dostal a ani komu patrí.

#JTMJ

 

#5

Dnes mi konečne po 48 hodinách skončili stavy z trávových koláčikov, pri ktorých mi povedali, „Daj si poriadne, nič to nerobí.“

#JTMJ

Latest Fast Times At Ridgemont High GIFs | Gfycat

 

#6

Dnes som bol na urológii. Keď prišiel doktor, povedal aby som sa vyzliekol. Doktor potom najprv zazrel na mňa, potom zazrel dole a išiel sa smiať do vedľajšej miestnosti.

#JTMJ

Doctor Laughing GIFs | Tenor

 

Zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre