in ,

Pripravuje sa Live-Action film The Sims. Áno, podľa videohry The Sims

The Sims je jeden z najznámejších herných titulov vôbec a do dnešného dňa je enormne populárny medzi milovníkmi oddychových hier, simulátorov života, záujmového navrhovania domov, interiérov, exteriérov a podobne. A to nie len preto, že The Sims je jediný vesmír, v ktorom si priemerný mladý človek môže dovoliť kúpiť si svoj vlastný dom.

Zdroj: Steam

The Sims je taktiež hrou, v ktorej si môžete splniť všetky svoje božské komplexy, odsúdiť svojho simíka na smrť napríklad ostránením rebríka z bazéna, a sledovať, ako sa chudák sám upláve do záhuby. Priznajme sa, všetci sme to skúsili.

Oh No! This poor Stan was just swimming in this celebrity’s pool, minding his own business when this big fence just suddenly appeared out of nowhere.
byu/CrotchWolf inSims4

Momentálne je na trhu verzia The Sims 4, ktorá sa teší aktívnej pozornosti developerov a neustále je obohacovaná o nové rozšírenia. Vo vývoji je dokonca nová verzia, The Sims 5, o ktorej sa však zatiaľ nevie veľa, a aj to málo informácií, ktoré máme, je neoverených.

Zdroj: Steam

Produkcia Margot Robbie (LuckyChap) spolu s direktorom Kate Herronom, ktorý pracoval na prvej sérii „Loki“ (Dosney+) a štyroch epizódach prvej série „Sex Education“ pracujú na filmovej adaptácii tejto videohry v spolupráci s Electronic Arts, štúdiom, ktoré stojí za vývojom tejto hry.

Zdroj: Steam

Od roku 2000 sa predalo približne 200 miliónov kópií The Sims hier a s tým, aký úspech zožal film Barbie, v ktorom zažiarila práve Margot Robbie, je možné, že film The Sims sa bude tešiť podobnému úspechu.

Zdroj: Electronic Arts

Produkcia sa ešte nerozhodla, kto bude vo filme zastupovať hlavné roly a celý projekt je zatiaľ v naozaj počiatočných štádiách. Dúfajme, že aspoň vo filme si budú postavičky chodiť umývať riad po večeri do umývadla v kuchyni a nie na záchod, ako to z nejakého dôvodu býva v hre.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre