in ,

Programátor rozbehol a zahral si legendárnu hru Doom na tehotenskom teste

Hra Doom, ktorá vyšla v roku 1993, sa stala legendou nie len medzi hráčmi počítačových hier, ale aj programátormi. Práve tí sa ju snažia kvôli svojej staršej a jednoduchej grafike rozbehnúť na rôznych nezvyčajných zariadeniach. Najkontroverznejším z týchto zariadení je bezpochyby tehotenský test, na ktorom hru spustil jeden z nadšencov len pred pár dňami. Správu priniesol zahraničný portál CNET.

Prvý Doom je jednou z najznámejších hier histórie. Internetová komunita nadšencov, ktorí hru hrávali ešte v časoch jej začiatkov, sa ju teraz rozhodli spustiť na rôznych nezvyčajných zariadeniach. Zatiaľ sa im to podarilo na mikrovlnej rúre, automatoch na lístky, bežeckom páse, v iTunes, termostate či kalkulačke. Najnovšie sa k týmto zariadeniam pridáva aj tehotenský test.

Tehotenský test však musel programátor najskôr prerobiť a pridať zobrazovací panel či procesor. Následne bolo zariadenie pripravené na nasadenie hry. Výsledok je skutočne kontroverzný, ale zároveň aj pozoruhodný. Veď sa presvedč sám:

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

30 fotiek, ktoré dokazujú, že Quokka je najšťastnejšie zvieratko na svete

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #176