in

Prvá fotografia životopisného filmu Michaela Jacksona v hlavnej úlohe so spevákovým synovcom Jaafarom Jacksonom

Bol zverejnený prvý obrázok z pripravovaného životopisného filmu Michaela Jacksona, Michael. Hviezda filmu, Jaafar Jackson, zverejnil fotografiu (nižšie) na svojej stránke na Instagrame v piatok.

Čiernobiely záber zo životopisného filmu ukazuje Jaafara Jacksona, ako predvádza podpis hudobnej ikony, pohyb popierajúci gravitáciu, pohyb v stoji na nohách, pričom má na sebe legendárny čierny klobúk.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jaafar Jackson (@jaafarjackson)

Herec je zároveň spevákovým synovcom. Projekt režíruje Antoine Fuqua (franšíza The Equalizer) a scenár napísal John Logan (Gladiator) s produkčným tímom, ktorý zahŕňa Grahama Kinga (Bohemian Rhapsody).

Jafaar Jackson napísal: „Cesta sa začína v pondelok“ s odkazom na začiatok produkcie filmu. Štúdio uviedlo, že životopisný film bude pokrývať všetky aspekty života Michaela Jacksona, čo pravdepodobne znamená, že sa bude zaoberať obvineniami zo sexuálneho napadnutia detí, ktoré boli vznesené proti spevákovi, ktorý zomrel v roku 2009.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jaafar Jackson (@jaafarjackson)

Znepokojujúce obvinenia boli zdokumentované v dokumentoch HBO Leaving Neverland z roku 2019. Dokument podrobne opisuje dva dlhodobé vzťahy, ktoré Michael Jackson začal na vrchole svojej kariéry s dvoma chlapcami, ktorí mali v tom čase 7 a 10 rokov, a ich rodinami. V dokumente už dospelí muži rozprávajú príbeh o tom, ako ich spevák sexuálne zneužil.

Zdroj: Ana y María Quintana y González/Flickr

Oficiálny popis životopisného filmu znie: „Michael prinesie divákom strhujúce a úprimné zobrazenie brilantného, ​​no zároveň komplikovaného muža, ktorý sa stal kráľom popu. Film predstavuje jeho triumfy a tragédie v epickom, filmovom meradle – od jeho ľudskej stránky a osobných zápasov až po jeho nepopierateľného tvorivého génia, ktorého príkladom sú jeho najikonickejšie výkony. Ako nikdy predtým, diváci zažijú pohľad do vnútra jedného z najvplyvnejších a priekopníckych umelcov, akých kedy svet poznal.“

Film Michael vyjde 18. apríla 2025.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Brano
2 mesiace dozadu

Nešlo o žiadny dokument, ale o p#rnografický opis bludov a nezmyslov, ktoré sa mali udiať na neexistujúcich miestach v neexistujúcich časoch.

Celý obsah „dokumentu“ bol detailné vyvrátený a dokázaný ako čistá fikcia dvoch príživníkov, ktorých vlastné výpovede úplne degradovali.