in

Psa Emmanuela Macrona natočili, ako močí na krb vo francúzskom prezidentskom paláci

Pes francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, Nemo, prerušil stretnutie, ktoré mal jeho pán s členmi vlády, keď močil do krbu v Elyzejskom paláci.

Francúzska televízna stanica LCI odvysielala incident, ktorý bol zachytený v pozlátenej a nádherne vyzdobenej miestnosti v prezidentskom paláci.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ehcotton

Keď si Macron uvedomil, že jeho čierny kríženec labradora a griffóna si práve uľavil, povedal ministrom, že pes „urobil niečo výnimočné“.

Na otázku jedného z vládnych predstaviteľov, ​​či sa to stáva často, sa Macron zasmial a povedal mu: „Spustil si u môjho psa úplne nezvyčajné správanie.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Clarence (@hello_clarence)

„Zaujíma ma, čo je to za zvuk,“ povedal mladší minister ekológie Brune Poirson, ktorý hovoril predtým, ako sa všetci začali smiať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @frenchlifebysh

Nemo bol adoptovaný v auguste Macronom a jeho manželkou Brigitte, pretože chcel pokračovať v tradícii francúzskych prezidentov, ktorí mali „prvého psa“. Bol pomenovaný po kapitánovi Nemovi, fiktívnom hrdinovi kníh Julesa Verna „Dvadsaťtisíc míľ pod morom“. Macron je veľkým fanúšikom tejto knihy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chez le Chien (@chezlechienparis)

Nie je to prvýkrát, čo „prvý francúzsky pes“ spôsobil problémy svojmu pánovi. Francúzsky investigatívny web Mediapart informoval, že psy Nicolasa Sarkozyho poškodili cenný nábytok v paláci, ktorého reštaurovanie stálo tisíce eur.

  1. Zdroj   2. Zdroj

 

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre