in

Reálny „Ken“minul 100 000 libier na plastické operácie a takmer zomrel

Znepokojení chirurgovia odmietli „ľudskej bábike“ ďalšie operácie po tom, čo minul 100 000 libier na premenu počas 10 rokov. Posadnutosť Tylera Dyviga chirurgickým zákrokom sa začala, keď mal v 15 rokoch botox, a počas nasledujúceho desaťročia podstúpil operácie vrátane zväčšenia hrudníka, implantátov bicepsov a transplantácie vlasov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tyler Dyvig (@tylerdyvig)

Avšak tento 25-ročný mladík mal nedávno skúsenosť na prahu smrti spôsobenú brazílskou injekciou na zdvihnutie zadku na „čiernom trhu“. Rozhodnutý ísť opäť pod nôž navštívil svojho bežného chirurga, ktorý odmietol vykonávať ďalšie zákroky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tyler Dyvig (@tylerdyvig)

Tyler z New Yorku v USA povedal: „Chystal som sa na implantát čeľuste a na facelift, ale doktor ma okamžite odmietol. Cítil som, že nevyzerám tak mužne, ako by som chcel, a už predtým som mal v čeľusti veľa výplne, ale nikdy nič trvalé. Keď som išiel na konzultáciu, doktor mi na rovinu povedal ‚nie‘ a povedal, že ak to podstúpim, bude to vyzerať, akoby som mal príušnice. Tiež povedal, že moja čeľusť je už dosť výrazná – takže som to neurobil a uvedomil som si, že som sa stratil v tom, aby som sa stal „lepšou“ verziou mňa.“

Tyler z New Yorku, USA, povedal, že odmietnutie prišlo ako „budíček“ a znovu vložilo do jeho vlastného tela pocit šťastia.

Zdroj: Anna Shvets/Pexels

Dodal: „V skutočnosti sa mi uľavilo a uvedomil som si, že nepotrebujem žiadnu operáciu, aby som bol so sebou spokojný, keďže už teraz vyzerám skvele. Nechcem, aby sa môj zážitok na prahu smrti opakoval, a hoci by to nebolo také zlé, jazva by bola strašná. Už nikdy neurobím tú chybu, že dostanem injekcie z čierneho trhu, pretože ma to mohlo ľahko zabiť a ja ďakujem Bohu každý deň, že nie.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre