in

Reštaurácia účtuje dodatočných 40 £ dospelým, ktorí „nie sú schopní vychovávať“ svoje deti

Reštaurácia v USA účtuje niektorým svojim zákazníkom poplatok za ich neschopnosť kontrolovať svoje deti počas obeda.

Nahnevaní rodičia nabádajú hostí, aby sa reštaurácii za každú cenu vyhýbali – jeden zákazník tvrdí, že musel zaplatiť poplatok, hoci jeho deti boli slušné a vychované.

V reštaurácii Toccoa Riverside sa v spodnej časti jedálneho lístka nachádza informácia o  tzv. príplatku pre dospelých: „Pre dospelých, ktorí nevedia byť rodičmi. Žiadny rešpekt, žiadna služba.

Niektorí hostia to zistili tým horším spôsobom – povedali, že im reštaurácia naúčtovala poplatok za to, že nevedia byť rodičmi.

Kyle Landmann zanechal recenziu, v ktorej napísal: „Majiteľ vyšiel von a povedal mi, že k môjmu účtu pridáva 50 dolárov (41 libier) kvôli správaniu mojich detí. Pritom deti sledovali tablet, kým neprišlo jedlo. Zjedli ho a moja žena ich vzala von, kým som čakal na účet.“

Jeho manželka Lyndsey Landmann pre reláciu NBC News Today povedala: „Pamätám si, ako som si myslela, že to v žiadnom prípade nemôže byť skutočné. Deti sedeli na jednom konci stola a boli naozaj veľmi slušné.“

Povedala, že keď jej rodina skončila, majiteľ prišiel k ich stolu. Mal v ruke jedálny lístok a ukazoval nám časť, kde sa hovorí o poplatku,“ spomínala pani Landmannová. „Najskôr som si myslela, že naše deti pochváli a povie ‚Nebudú vám účtované žiadne poplatky, pretože vaše deti sú naozaj dobre vychované.“ Namiesto toho ich zaskočilo obvinenie, že ich deti „sú príliš hlučné“ a „behajú po vonku“.

Ďalšia recenzentka, Danielle Hampy, povedala: „Ak máte deti, za každú cenu sa tomuto miestu vyhnite. Ten nanajvýš neúctivý majiteľ urobil obrovskú scénu pred celou reštauráciou, pretože naše deti ‚bežali cez reštauráciu‘ – boli dolu pri rieke… bolo nám povedané, že musíme ‚ísť do Burger King-u a Walmart-u a že sme zlí rodičia.“

Sky News oslovila reštauráciu so žiadosťou o ďalšie informácie, ale zamestnanec povedal NBC News, americkému partnerovi Sky, že nebudú komentovať politiku, ktorú majú roky.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre