in

Režisér filmu Gladiator 2 prezradil dátum obnovenia natáčania

Gladiator 2 stanovil dátum obnovenia natáčania, pričom pokračovanie produkcie je naplánované na koniec roka. Ridley Scott sa vracia, aby režíroval pokračovanie svojho historického eposu z roku 2000, pričom sa zameriava na nové obsadenie postáv po udalostiach originálu. Zatiaľ čo sa očakáva, že film bude uvedený na trh 22. novembra 2024, produkcia sa zastavila kvôli štrajku hercov.

Zdroj: Ron Frazier/Flickr

Variety uvádza, že produkcia Gladiatora 2 sa má čoskoro znova spustiť, pričom natáčanie sa má začať na Malte 4. decembra 2023. To znamená, že produkcia sa reštartuje o menej ako týždeň a bude pokračovať tam, kde prestala pred štrajkom. Scott predtým potvrdil, že film je v polovici natáčania, čo znamená, že reštart výroby nezačne od nuly.

Zdroj: Ron Frazier/Flickr

Russell Crowe stvárnil svoju azda najikonickejšiu rolu v dobrodružnom historickom filme z roku 2000. Dvojka sa zameria na Luciusa, ktorého sme v prvom filme spoznali ešte ako malého chlapca, syna Lucilly (Connie Nielsen) a synovca Commoda (Joaquin Phoenix).

Zdroj: Ron Frazier/Flickr

Práve ten bol hlavným antagonistom, synom rímskeho cisára Marca Aurelia. V krutej túžbe po vládnutí zabil svojho otca a ujal sa trónu. Jeho pád zariadil až gladiátor Maximus (Russell Crowe), ktorý ešte pred svojím skonom (a zjednotení sa tak s rodinou) zobral život aj samozvolenému tyranovi.

Čo hovoríte na pokračovanie kultového Gladiátora? Ste zvedaví na Luciusov osud?

1. Zdroj             2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Fotografie, na ktoré sa už nikdy nebudete pozerať rovnako

18 ľudí, ktorým sa deň zmenil na úplnú katastrofu