in

Rodinný animovaný film „If“ s Ryanom Reynoldsom zatiaľ zarobil 35 miliónov dolárov + TRAILER

Rodinný animovaný film „If“ (Imaginárni priatelia) je film číslo 1 v Severnej Amerike, zarába 35 miliónov dolárov. Na druhom mieste je Kingdom of the Planet of the Apes s 26 miliónmi dolárov, za ním nasleduje The Strangers – 1. kapitola na 3. mieste s 12 miliónmi dolárov, The Fall Guy na 4. mieste s 8,5 miliónmi dolárov a Challengers na 5. s 2,9 miliónmi dolárov.

Najvyššiu priečku uzatvárajú Back to Black na 6. mieste s 2,85 miliónmi dolárov, Tarot na 7. mieste s 2 miliónmi dolárov, Godzilla X Kong: The New Empire na 8. mieste s 1,7 miliónmi dolárov, The Blue Angels na 9. mieste s 1,3 dolármi milión a Unsung Hero na 10. mieste s 1,1 miliónmi dolárov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa IF Movie (@ifmovie)

O čom film je? V „If“ zostáva 12-ročná Bea (Cailey Fleming) so svojou babičkou (Fiona Shaw) vo svojom byte v Brooklyne, zatiaľ čo Bein otec (John Krasinski) podstupuje operáciu srdca. Bea byt nenavštevovala od smrti svojej matky pred šiestimi rokmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa IF Movie (@ifmovie)

Po tom, čo Bea zbadala nezvyčajné stvorenie, ktoré žije so susedom na poschodí Calvinom (Ryan Reynolds), zistí, že imaginárni priatelia (skrátene IF) sú skutoční. Nakoniec vezme prácu, aby pomáhala IF, ktorí zostali pozadu, keď ich deti vyrástli – ale ukázalo sa, že jej skutočne pomáhajú, pretože imaginárni priatelia sú mechanizmy zvládania stresových situácií.

1. Zdroj                                     2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre