in

S touto situáciou sa stotožní zrejme každý vodič motorového vozidla

Kto z nás nezažil to nečakane príjemné stretnutie so strážcami múdrosti v zlatom veku z nášho okolia? Či už sa delia o príbehy zo „starých dobrých čias“, alebo diskutujú o najnovších miestnych novinkách, tieto chodníkové sympóziá sa zvyčajne konajú na tých najnepravdepodobnejších miestach – priamo pri ceste alebo na priechodoch pre chodcov.

Ich dôležité rozhovory, ktoré nie sú urýchľované zhonom okoloidúcich áut , sú pripomienkou pomalého, sladkého tempa minulých rokov. Pripravte sa na smiech, úsmev a uznanlivé prikyvovanie, keď sa s vami podelíme o veselý meme, ktorý dokonale vystihuje tieto obľúbené stretnutia našich starších ľudí pri cestách. Verte nám, že toto vám zabrnká na strunu!

 

Máte vlastné príbehy o rozhovoroch na cestách alebo vtipných momentoch na prechode pre chodcov s našimi staršími občanmi? Možno máte na mysli vtipné meme, ktoré tieto momenty dokonale vystihuje?

Budeme radi, ak nám napíšete. Podeľte sa o svoje príbehy, myšlienky alebo vlastné obľúbené mémy v komentároch nižšie. Každý komentár dodáva našej komunitnej diskusii nový rozmer a my si vážime vaše príspevky. Takže sa smejme ďalej a pokračujme v oslave nadčasového šarmu našej staršej generácie. Napíšte svoje myšlienky do komentárov teraz na webe alebo na našom Facebooku.

Viac memes si môžete pozrieť v sekcií zábavné obrázky.

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre