in

Scenárista Cruelly prehovoril o potenciálnom pokračovaní. Chce ukázať, ako Cruellu zničila moc

Spisovateľ filmu Cruella Tony McNamara vysvetlil, prečo chce preskúmať moc, ktorú Cruella získala na konci prvého filmu v potenciálnom pokračovaní. Povedal, že by rád videl, ako ju táto moc skazí a ona sa vydá na cestu zla. Pokračovanie by tak mohlo vysvetliť jej konanie v 101 dalmatíncoch, kde jej túžba po moci zvíťazí nad jej láskavosť. Píše o tom ScreenRant.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ABC (@abcnetwork)

McNamara odhalil, čo by chcel preskúmať v potenciálnej Cruelle 2, vrátane následkov prvého filmu. Prvá Cruella sa ponorila do pôvodu ikonickej Disney záporačky, vrátane jej lásky k móde a jej vzťahu s Jasperom a Horaceom. Hoci v prvom filme nie je zloduchom, zisťuje, ako môže moc niekoho skorumpovať, keď sa začína strácať nielen vo svojej práci, ale aj v popularite, ktorú získava.

„Je naozaj zaujímavé, že ona končí prvý film a získava moc a presne vie, čo má robiť. Je to niečo ako: Čo s tým urobí? A ako vo svojom živote, keď zrazu získate voľnosť a moc, ich využijete? Čo hľadáte terza? Predtým mala niečo ako rodina verzus minulosť, s jej vytvorenou rodinou. Myslím, že v druhom filme by to mohol byť aspekt, ktorý by sa dal preskúmať. Ak bude druhý,“ povedal McNamara k pokračovaniu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cruella (@disneycruella)

Cruella 2 by tak mohla byť perfektným spôsobom, ako vydláždiť cestu pre jej činy v 101 dalmatíncoch, pretože stráca kontakt s láskavosťou, ktorú kedysi mala. Jej novoobjavená moc ju stále viac kazí a ona pri sebe nemá nikoho, kto by ju usmerňoval. Kto vie, čo bude ešte potrebné na to, aby začala vraždiť dalmatíncov.

A hoci je McNamara skeptický, čo sa týka pokračovania a neustále spomína ak namiesto keď, hlavné je, že sa Emma Stone už dávno podpísala pod pokračovanie. Zaujímavou teóriou však je, že by nás pokračovanie Cruelly mohlo rovno zaviesť do príbehu 101 dalmatíncov a vziať zápletku z tejto obľúbenej rozprávky. Čo myslíte, bol by to príliš veľký skok?

Zdroj

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre