in

„Schmigadoon“ zrušený po dvoch sezónach na Apple TV+

„Schmigadoon“ bol na Apple TV+ zrušený. Séria sa vysielala dve sezóny na streamovacej službe, pričom posledná sezóna mala premiéru v apríli 2023. Spolutvorca série Cinco Paul zdieľal správu o zrušení na Instagrame.

Zdroj: jools_sh/Pixabay

„S ľútosťou vám musím oznámiť, že Apple nebude v 3. sezóne hry Schmigadoon napredovať!“ napísal Paul. „Sezóna je napísaná (vrátane 25 nových piesní), ale my ju, žiaľ, nestihneme. Taký je život. Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na šou, nášmu neuveriteľnému hereckému obsadeniu, štábu a scenáristom, našim úžasným podporovateľom v Broadway Video, Universal a Apple za všetko, čo urobili, aby sa to stalo. Je to zázrak, že sme dokonca dostali dve sezóny, úprimne, a som tak vďačný, že sme to urobili.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aaron Tveit Highlights (@tveiting_patiently)

Celé Pavlovo vyhlásenie si môžete prečítať nižšie. „Schmigadoon“ predstavoval hviezdne obsadenie, ktoré zahŕňalo: Keegan-Michael Key, Cecily Strong, Dove Cameron, Ariana DeBose, Jaime Camil, Kristin Chenoweth, Alan Cumming, Ann Harada, Jane Krakowski, Aaron Tveit, Tituss Burgess, Patrick Page a Martin Short.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SB (@tveitntime)

Séria bola produkovaná Broadway Television a Universal Television. Vytvorili ju Paul a Ken Daurio, pričom Paul slúžil ako showrunner a napísal všetky pôvodné piesne pre sériu. Výkonní producenti Lorne Michaels a Andrew Singer pre Broadway Video. Spoluvýkonnými producentmi sú režisér Robert Luketic a Micah Frank a producentmi Strong a Caroline Maroney.

Zdroj: stevepb/Pixabay

Séria sledovala Josha (Key) a Melissu (Strong), dvoch doktorov z New Yorku, ktorí sa vydajú na výlet s batohom, keď sa ich vzťah dostane do úzkych a ocitnú sa stratení v mestečku Schmigadoon. Môžu uniknúť až potom, čo nájdu pravú lásku, či už medzi sebou alebo s niekým iným. Potom, čo nájdu pravú lásku, druhá séria uvidí Josha a Melissu v Schmicagu, svete muzikálov 60-tych a 70-tych rokov.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre