in

Seriál Neporaziteľný by mohol mať až 8 sérii! Potvrdil to Robert Kirkman, ktorý chce sfilmovať celý komiks

Tvorca seriálu Neporaziteľný (Invincible) Robert Kirkman chce, aby mal animovaný seriál sedem až osem sérií. To by podľa neho stačilo na to, aby seriál pokryl celý komiksový príbeh. Píše o tom Variety.

„Snažím sa to nepripisovať číslu, pretože je to trochu pohyblivý cieľ. Myslím si, že v rozmedzí siedmych až ôsmych sérií by to mohlo stačiť,“ povedal Kirkman v nedávnom rozhovore pre Polygon.

„Mohli by sa však vyskytnúť niektoré veci, ktorými prejdeme trochu rýchlejšie, niektoré veci rozšírime. Ak budeme mať to šťastie, že seriál bude bežať dlhú dobu, myslím, že by to stačilo na pokrytie celého komiksu,“ dodal.

„Invincible“ je založený na komikse s rovnakým názvom, ktorý vytvorili Kirkman, Cory Walker a Ryan Ottley. Animovaný seriál Prime Video sleduje 17-ročného Marka Graysona (Steven Yeun), ktorý je ako každý iný chlapec v jeho veku – okrem toho, že jeho otcom je Omni-Man (J.K. Simmons), najmocnejší superhrdina sveta. Keď však Mark nadobudne svoje vlastné schopnosti, začne spoznávať pravdu o dedičstve svojho otca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa INVINCIBLE (@invincible.hq)

Kirkman dúfa, že popri komiksových líniách v seriáli predvedie aj nejaké originálne príbehy a hovorí: „Pripravujeme aj niektoré veci, ktoré sa nedostali do komiksu a ktoré by som chcel urobiť. Myslím, že by bolo skvelé mať tu a tam nejaké epizódy, ktoré sú úplne originálne. Takže je to súčasť plánu do budúcna.“

Už pred debutom finále 1. série „Invincible“ Kirkman a Steven Yeun oznámili, že seriál bol obnovený pre druhú a tretiu sériu, a tak na to určite budú mať priestor.

„Som nesmierne vďačný Amazonu za podporu a odhodlanie, ktoré vložili do Invincible,“ povedal Kirkman. „Komiks je skutočne ľúbostný list žánru, na ktorom sme s Corym [Walkerom] vyrastali a čítali a milovali ho, a bola to radostná cesta sledovať, ako naše postavy opäť ožívajú prostredníctvom animovaného seriálu. Sme veľmi nadšení, že môžeme v tomto príbehu pokračovať aspoň dve ďalšie sezóny.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prime Video (@primevideo)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Muž si dal potetovať tvár, aby vyzeral ako klaun. Deti sa ho boja, no on si splnil detský sen

18 zábavných a trochu trápnych vecí, ktoré sme ako deti všetci robili