in

Seth Rogen narovinu: Prečo už nebudem pracovať s Jamesom Francom?

Seth Rogen a James Franco sú známi herci, ktorí spolupracovali na mnohých projektoch, naposledy v roku 2019. Teraz prvý menovaný vysvetlil, prečo už s Jamesom Francom nechce nikdy viac pracovať.

Seth Rogen je 42-ročný kanadský herec, ktorý má na svojom konte desiatky filmov a predstavil sa aj vo viacerých seriáloch. James Franco má 46 rokov a pochádza z Kalifornie v USA. Aj on sa objavil už v desiatkach rôznych filmov a v niekoľkých seriáloch.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Prvýkrát sa títo dvaja herci spolu stretli na pľace v rámci seriálu  Freaks and Geeks, ktorý sa nakrúcal v rokoch 1999 – 2000. Odvtedy spolupracovali spoločne napríklad na filmoch Trávička zelená (Pineapple Express) z roku 2008, Interview (The Interview) z roku 2014 alebo v snímke To je koniec! (This Is The End), ktorá vyšla v roku 2013.

Naposledy sa spolu stretli pri komediálnej mysterióznej dráme Zeroville z roku 2019. Ich (zrejme nielen pracovný) vzťah sa narušil niekedy okolo roku 2018. V tom čase bol James Franco obvinený, že ako učiteľ herectva sa vyspal so svojimi študentkami. Samotný herec to neskôr dokonca verejne priznal. 

Po obvineniach Rogen pre magazín The Sunday Times’ Culture povedal, že zmenil názor na opätovnú spoluprácu s Francom. „Môžem povedať, že pohŕdam zneužívaním a obťažovaním a nikdy by som nezakrýval alebo neskrýval činy niekoho, kto to robí. Ani by som niekoho vedome nepriviedol do situácie, v ktorej by bol okolo niekoho takého,“ vyhlásil Seth Rogen.

Ďalej dodal, že celá táto kauza zmenila ich spoluprácu. Môžem povedať, že to zmenilo veľa vecí v našom vzťahu a našej dynamike,“ uviedol Rogen. Samotný James Franco sa k situácii postavil ako chlap a verejne priznal, že Rogen povedal iba pravdu. Zároveň dodal, že Rogen bol pre neho najbližším spolupracovníkom a že za 20 rokov nemali jediný konflikt.

Autor tejto fotografie je Alice Barigelli

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre