in

Silou vôle a počúvania konkrétnych zvukov behom spánku si podľa RCTA dokážete prirodzene zmeniť rasu

Veľa ľudí je v dnešnej dobe posadlých úpravami svojho tela, aby docielili vysnívaného vzhľadu. Plastické operácie sú však časovo, fyzicky aj finančne náročné, nie každý si ich môže dovoliť a výsledky plastických zákrokov nie vždy odzrkadľujú vzhľad, ktorý chcel človek dosiahnuť.

Zdroj: Pexels / Rfstudio

Nadpis tohto článku ste si prečítali skutočne správne. RCTA naozaj tvrdí, že môžete zmeniť svoju rasu, ak si to želáte. Nemusíte však podstúpiť žiadne plastické alebo chirurgické zákroky, môžete to docieliť prirodzene a dokonca bez veľkého fyzického úsilia.

Zdroj: Pexels / Fauxels

RCTA, jeden z nových trendov, je skratka pre „Race Change to Another“, v preklade „zmena rasy na inú“. Všetko, čo podľa teórie tohto trendu musí človek urobiť, ak chce podstúpiť úspešné RCTA, je nájsť si fotku tváre, na ktorú by ste sa chceli zmeniť (RCTA tento krok nazýva „Face Claim“, tzv. žiadosť o tvár, a je možné takto požiadať o ich tvár aj slávne hviezdy, youtuberov, influencerov a pod.), vsugerovať si, že sa váš zovňajšok mení vo vašu predstavu, a počúvať subliminálne videá na Youtube behom spánku.

Zdroj: Pexels / Andrea Piacquadio

Silou vašou vôle by sa vám takto malo podariť úplne prekopať typické vzhľadové črty vašej rasy, napríklad sa vám ako bielemu európanovi zmení tvar očí na typicky kórejský. Podľa všetkého sa zatiaľ ale žiadnemu európanovi nepodarilo zobudiť sa doslova ako rodený kórejec.

Zdroj: Pexels / Polina Tankilevitch

Posadnutosť niektorých ľudí inými kultúrami dokáže byť občas obdivuhodná. Ak by sme si silou vôle mali byť schopní drasticky meniť svoj vzhľad, môžeme si tak vsugerovať aj mesačný príjem? Možno sa z nás predsa stanú milionári, ak si to budeme želať dostatočne usilovne.

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre