in

Simpsonovci to znova dokázali! Ich predpoveď sa naplnila po takmer 30 rokoch a ľudia sú v šoku

Len čo všetko na fronte konšpiračných teórií trochu stíchne, Simpsonovcom sa podarí nejakým spôsobom predpovedať ďalšiu významnú udalosť. Píše o tom LADBible.

O jasnovideckých schopnostiach Matta Groeninga a jeho kolegov už nie je pochýb. Už niekoľko desaťročí úspešne predvída, čo sa stane a neustále sa napĺňajú ďalšie a ďalšie jeho predpovede.

Zdroj: Fox

Fanúšikovia si všimli, že séria kľúčových udalostí, ktoré počas minulého roka ovládli titulky médií, sa už pred časom odohrala aj vo vesmíre Simpsonovcov a ľudia tak diskutovali o tom, či je celá vec iba obrovská náhoda alebo obrovská konšpiračná teória.

Predpovede Simpsonovcov sa však nevzťahujú len na politiku či chorobu podobnú covidu. Simpsonovci boli totiž schopní predpovedať jednu z najnepravdepodobnejších hudobných spoluprác, aké kedy svet videl. 

Ak ste zarytým fanúšikom tohto animáku, ktorý sleduje životy žltej rodinky, ktorá žije v Springfielde, je viac než pravdepodobné, že si dokážete spomenúť na udalosti z epizódy ‚Homerpalooza‘. Táto epizóda sa vysielala v roku 1996 a hosťovali v nej celebrity. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eric Bobo of Cypress Hill (@eric_bobo)

Rocker Peter Frampton sa pripojil ku kapelám Sonic Youth a The Smashing Pumpkins v epizóde The Simpsons, ako aj k legendárnej hip-hopovej skupine Cypress Hill, ktorú tvoria hviezdy B-Real, Sen Dog a Eric Bobo. 

A práve Cypress Hill je skupina, s ktorou súvisí najnovšia predpoveď. 

Počas ‚Homerpalooza‘, vidíme hudobný festival a potom chlapík smeruje do zákulisia s bandou mužov v smokingu zvierajúcich klasické nástroje a kričí: „Ahojte kapely, kto hrá s London Symphony Orchestra?“

„No tak, ľudia, niekto si objednal Londýnsky symfonický orchester,“ pokračujú a hneď potom: „Cypress Hill, pozerám sa tvojím smerom.“

Skupina sa medzi sebou rýchlo porozpráva a nakoniec priznajú, že by sa nechali zlanáriť na vystupovanie s týmto orchestrom. A hádajte čo?

Teraz, o 28 rokov neskôr, sa bizarná predpoveď naplnila – ako oznámila skupina Cypress Hill, 10. júla tohto roku vystúpia s London Symphony Orchestra v Royal Albert Hall.

Skupina povedala: „Sme nadšení, že môžeme vystupovať s Londýnskym symfonickým orchestrom na takom prestížnom mieste, akým je Royal Albert Hall. Je to splnený sen, túto spoluprácu mohli predpovedať len Simpsonovci.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre