in

Slovák predáva na internete Oktávku. Inzerát a fotografie však poňal veľmi kreatívne a vtipne.

Robo sa rozhodol predať svojho tátoša – Škoda Octavia 1.6 MPI prostredníctvom inzerátu na internete. Jeho inzerát by pravdepodobne zapadol do početného množstva ďalších oktávok, ktorými sa internet či bazáre len tak hemžia. No tento šikovný chalanisko to poňal kreatívne a vtipne a pre predávajúce auto vymyslel vtipné promo obrázky a text, ktorý znie nasledovne:

Dobrý deň prajem, so slzou v oku predávam svojho Zlatého Žrebca. Moje prvé avetko s výkonom 76kw, (102ps). Ročník tejto žijúcej legendy je 2004. Bolo poctivo servisované (aj so šťastným koncom) za 1200eur. Zlatý žrebec odcválal 191126km, a určite ešte vela nacvála, pri dobrom kovbojovi. Najbližší servis ho čaká až za 10tis. Km. (Garančka). Ku autu sú aj zimné a aj letné kopytá obuté na podkovách ku Žrebcovi. Na cene je možné sa dohodnúť pri obhliadke vozidla, zdržiavam sa v okolí BA. Keďže nie je najmladší, nájdu sa na ňom drobné chybičky krásy, avšak nič závažné.

No a ako sme už spomínali, k inzerátu nechýbajú ani fotografie. Okrem štandardných fotiek exteriéru a interiéru auta, na prvú šupu upútajú tvoju pozornosť najmä tieto fotografie, s ktorými si majiteľ vozidla dal značnú prácu a je evidentné, že fantázia, kreativity a zmysel pre humor mu nechýbajú. Veď posúďte sami.

Veríme, že Robovi sa autíčko podarí predať a snáď ho uvidíme aj v niektorom pokračovaní série Rýchlo a Zbesilo. Svedčalo by to tomuto „Zlatému žrebcovi“, čo poviete? Mimochodom, cena je stanovená na 3.300 EUR!

   
Odoberať
Upozorniť na

2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Matej_King589
8 mesiace dozadu

Ináč je tam písané 1200€ ale ok 😅

RevoltaSK
8 mesiace dozadu
Odpovedať   Matej_King589

Za 1200€ bola servisovaná