in

Šokujúci moment zachytený na videu – na ošetrovateľa v ZOO zaútočí lev, zachráni ho levica!

Na záberoch je vidieť, že vo výbehu s levmi sú dvaja ošetrovatelia zoo, ktorí určite nečakali, čo sa stane v nasledujúcich sekundách. Lev a levica pokojne ležia na zemi, jeden ošetrovateľ má pod dohľadom leva, druhý zasa levicu. Kamera sa na pár sekúnd sústredí na levicu a vtedy vypukne chaos.

Lioness tried her best in calming Lion from attacking a stupid zookeeper who was making eye contact with lion!
byu/itshimstarwarrior inDamnthatsinteresting

Lev sa vrhol na ošetrovateľa, najprv mu zdrapil ruku, následne sa ho snažil dostať na zem a zahryzol sa mu do nohy. Kolega sa mu snaží pomôcť, avšak nemá to žiadny zmysel, lev nereaguje. A vtedy  príde na scénu levica, ktorá bez zaváhania začne leva hrýzť a škriabať. Vtedy sa ošetrovateľovi podarí vzdialiť sa, avšak nie na dlho, pretože lev sa znova za ním rozbehne. Levici sa zas podarí leva odkloniť nabok a ošetrovateľ odíde z výbehu. Lev však pozorne sleduje každý jeho krok a v tvári mu vidieť pohľad lovca.

Reddit

Ľudia, ktorí toto video videli, sa naklonili na stranu leva a písali, že postoj a reč tela ošetrovateľa vyzerá akoby leva vyzýval, a ten to pochopil očividne rovnako.

„Ošetrovateľ sa pozeral priamo na leva. Nikdy nepozerajte divokým zvieratám do očí!“ napísal rozhorčený divák.

Reddit

Ďalší začal viniť priamo zoologickú záhradu: „Žiadna ZOO, so zdravým rozumom, by nikdy nedovolila, aby sa pracovníci alebo ktokoľvek iný priblížil tak blízko k levom. Očividne nie sú riadne vyškolení v starostlivosti o zvieratá.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre