in

Spinoff seriálu Doctor Who je vraj potvrdený. Zameriavať sa bude na zloduchov z pôvodného seriálu

Spinoff k seriálu Doctor Who je zdanlivo potvrdený. Úplne nový seriál zo sveta Doctora Who sa údajne dočká návratu klasického monštra z éry Jona Pertweeho. Píše o tom CBR.

Zoznam produkcie na webovej stránke Aliancie filmového a televízneho priemyslu potvrdil, že sa začala predprodukcia spinoff série masívne populárneho sci-fi seriálu Doctor Who, ktorý sa má začať natáčať v marci. Zoznam tiež poskytuje stručné zhrnutie projektu a opisuje ho ako fantasy-akčné dobrodružstvo so Sea Devils, starým darebákom z klasickej série Doctor Who.

Zdroj: CBR / BBC

Zoznam neposkytuje žiadne ďalšie podrobnosti o zápletke seriálu, ale odhaľuje niektorých členov štábu zapojených do projektu, ako je napríklad showrunner Doctor Who Russel T Davies, ktorý sa má vrátiť ako scenárista seriálu. Medzi ďalšie mená patria producenti Phill Collinson, Vicki Delow, Julie Gardner a producentka televízneho seriálu Pán prsteňov Jane Tranter.

The Sea Devils sa prvýkrát objavili v deviatej sérii klasického seriálu Doctor Who v časti The Sea Devils z roku 1972, v ktorom sa Tretí doktor, ktorého hrá Jon Pertwee, a jeho spoločníčka Jo stretávajú s týmito tvormi v boji s Majstrom,

Stvorenia sa vrátili v roku 2022 počas obsadenia Jodie Whittakerovej ako trinásteho doktora v Legend of the Sea Devils, v ktorom doktorka a jej spoločníci zamierili do Číny 19. storočia.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre