in

Spoločnosť vyrábajúca jogurty ponúka 10 000 dolárov za mesačný „digitálny detox“

Spoločnosť vyrábajúca jogurty ponúka účastníkom, ktorí absolvujú mesačný „digitálny detox“ s telefónom zamknutým v krabici, zaplatiť 10 000 dolárov.

Zdroj: Nuruddin Bharmal/Pexels

Siggi’s Dairy, známa svojim jogurtom na islandský spôsob, uviedla, že jej program Digital Detox Program ponúkne 10 000 dolárov účastníkom, ktorí sú ochotní vzdať sa svojich telefónov na mesiac.

Program, inšpirovaný „Suchým januárom“, prijíma prihlášky do 31. januára. Do digitálneho detoxu bude vybraných desať ľudí, ktorí budú musieť uchovávať svoje smartfóny zabezpečené po dobu jedného mesiaca v uzamykateľnej skrinke, ktorú poskytne Siggi’s.

Zdroj: Pixabay/Pexels

„Veríme v silu žiť jednoduchší život s menším rozptyľovaním. Jedným z najväčších rozptyľovačov v našich životoch je dnes náš telefón. V skutočnosti priemerný človek strávi na svojich telefónoch každý deň 5,4 hodiny,“ uviedla spoločnosť na svojej webovej stránke.

Vybraní výhercovia, ktorí dokončia program, získajú 10 000 dolárov, uzamykaciu skrinku na telefón, „dobrý vyklápací telefón“ s predplatenou SIM kartou na jeden mesiac a zásobu jogurtu Siggi na tri mesiace.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Každý, kto má záujem zúčastniť sa digitálneho detoxikačného programu Siggi, musí odoslať online formulár do stredy 31. januára.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Tretia časť úspešnej série hier Horizon je údajne vo vývoji

Ak si myslíž, že máš zlý deň, tak toto ťa presvedči, že môže byť aj horší