in

Spomienky otca Beyonce, Mathewa Knowles-a, sa stanú celovečerným filmom

Otec Beyoncé a bývalý manažér Destiny’s Child, Mathew Knowles, sa pripravuje na sfilmovanie svojho života.

Knowles napísal svoju monografiu Rasism From the Eyes of a Child v roku 2017 a teraz sa filmová produkčná spoločnosť Say Unkel Entertainment chystá adaptovať knihu do celovečerného filmu, ako aj do seriálu, ako uvádza Variety.

Film je navrhnutý tak, aby pokrýval Knowlesov raný život, keď vyrastal v Alabame uprostred éry rasových nepokojov a aktivizmu za občianske práva. V čase, keď Knowlesa raz popálil chovateľ dobytka a bol niekoľkokrát zatknutý.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mathew Knowles (@mrmathewknowles)

Knowles okrem manažovania Destiny’s Child spolupracoval aj s Chaka Khan a Earth, Wind & Fire a podieľal sa aj na kariére svojej mladšej dcéry Solange. V máji Mathew Knowles tiež povedal, že by rád videl, ako sa Destiny’s Child opäť zídu na „poslednom albume“.

Počas ich pôvodného chodu bol manažérom skupiny a v rozhovore prezradil, že akékoľvek rozhodnutie budú musieť urobiť členovia skupiny, ale že ich „určite, určite podporí“, ak to budú chcieť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mathew Knowles (@mrmathewknowles)

„Rád by som to videl tiež,“ povedal a dodal, že každé opätovné stretnutie zanechá fanúšikov „veľmi šťastnými“. „A veľmi dúfam, že to urobia poslednýkrát vo svojej kariére. Dúfame, že nám dajú posledný album. Kto vie? Nikdy nevieš. Nikdy nehovor, že sa to nemôže stať. Pretože toto je zábava. Môže sa stať veľa vecí.“

Destiny’s Child sa rozdelili v roku 2006 a opäť sa spojili na Coachelle v roku 2018.

V januári Mathew Knowles vystúpil na to, čo nazval „úzkostlivou“ kritikou Beyoncéinej show v luxusnom hoteli v Dubaji, čo bola jej prvá hlavná show za viac ako štyri roky. Obhajoval vystúpenie a povedal, že Beyoncé „vzdala rešpekt a získala späť rešpekt“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Beyoncé (@beyonce)

Dodal, že „svojim neuveriteľným výkonom v zámorí zjednotila skutočne rôznorodý dav a zblížila ľudí tak, ako to vie najlepšie“.

Koncertný film Beyoncé, Renaissance: A Film By Beyoncé, sa v súčasnosti premieta v kinách, pričom počas otváracieho víkendu v Severnej Amerike zarobil 21 miliónov dolárov.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre