in

Stratená mačka sa vrátila s odkazom na krku. Náhle sa príbeh jej zmiznutia skomplikoval

Muž z Thajska nemal problém nechávať svoju mačku túlať sa po vonku, keďže ju všetci v susedstve poznali a zbožňovali. Bol si tak istý, že jej nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Teda až do dňa, keď bez stopy zmizla. Píše o tom portál Brightside.me.

Spravidla sa mačka vracala domov každý večer, takže mal majiteľ starosti, keď sa mačka jedného dňa nevrátila. Chlapík pri hľadaní svojho domáceho maznáčika prečesal celé okolie, ale mačka nikde. Majiteľ sa rozprával so susedmi, no nikto z nich nič nevidel ani nepočul.

Všetko sa zmenilo o tri dni neskôr. 

Zdroj: Facebook/changpuaksiam

Záhada bola vyriešená o 3 dni neskôr, keď sa jeho chlpatá kamarátka vrátila domov, akoby sa nič nestalo. Vyzerala spokojne a nič jej nebolo. Majiteľ sa ani nesnažil skrývať radosť z jej návratu, ale keď si všimol poznámku na jej krku, jeho radosť vystriedali obavy.

Odkaz napísala žena menom May, ktorá predáva ryby na trhu. Stálo v ňom: „Vaša mačka stále pozerala na makrely v mojom stánku, tak som jej dala 3. Teta May v uličke číslo 2.“ Bolo tam aj telefónne číslo.

Muž samozrejme ženu vyhľadal a mačkin dlh vyplatil. Potom sa o tento príbeh podelil so svojimi susedmi, ako aj s miestnou online komunitou. K fotkám svojej mačky napísal: „Bola preč 3 dni a vrátila sa s dlhom. Nie je to krásne?“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre