in

Štyri kačice utiekli z domu a boli zatknuté za nedovolenú potulku mestom

Zvieratá majú občas potrebu rebelovať tiež a zvedavosť pre rôzne zvieratá nie je žiadnou cudzou charakteristikou. Neraz susedov pes doslova vystrelí na potulky okolitým svetom akonáhle sa otvorí bránka a sused na sekundu nedá pozor. A kačice občas dokážu byť zvedavé tiež.

Zdroj: Facebook / Great Bend Police

Štyri biele kačice v Pennsylvánii, USA, si takto trochu užívali oslavy Dňa nezávislosti. Ich divoké dobrodružstvo však skončilo zatknutím miestnou políciou. Kačice utiekli zo svojho domova a dorazili na čerpaciu stanicu, menej ako dva kilometre od svojho domu. Zamestnanci čerpacej stanice, ktorí týmito zákazníkmi neboli príliš nadšení, zavolali na tiesňovú linku 911, aby informovali políciu o týchto nezbedných operených návštevníkoch a čo najskôr sa ich zbavili.

Zdroj: Facebook / Great Bend Police

Keď dorazil policajt na miesto, všetky štyri kačice boli vzaté do väzby. A nie len to, všetky štyri boli dokonca zaregistrované na policajnej stanici a boli im odobraté odtlačky nôh pre evidenciu. Údajne im však ani jedna kačica nevykvákala svoje meno.

Zdroj: Facebook / Great Bend Police

Polícia nakoniec vystopovala majiteľov. Majiteľka Cindy Osiecki uviedla, že bolo zvláštne dostať hovor od policajného oddelenia, že ju na policajnej stanici čakajú štyria operení kriminálnici na vyzdvihnutie. Dodala: „Nie je to tak, že by sa často túlali ďaleko od domova, toto bolo prvýkrát, čo som zistila, že išli až k čerpacej stanici Pump and Pantry, pretože zvyčajne idú len k mojim susedom.“

Zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre