in

Sydney Sweeney ostane tehotná v novom horore Immaculate. Hrá v ňom mníšku a nik nevie, ako otehotnela (+ trailer)

V Eufórii hrala Cassie, teraz hrá mníšku v kláštore. Pre Sydney Sweeney je to obrovský skok, no ak nový trailer niečo odhalil, tak to, že táto herečka dokáže dôveryhodne stvárniť akúkoľvek postavu. Píše o tom Entertainment.

V novom filme Sweeney hrá rolu Cecilie, oddanej ženy, ktorá dostala naplňujúcu úlohu v preslávenom talianskom kláštore. Aspoň to jej teda sľúbili. Ceciliino srdečné privítanie na idylickom talianskom vidieku sa však naruší, keď vyjde najavo, že jej nový domov ukrýva temné tajomstvá.

Zdroj: NEON

Zdá sa, že trailer potvrdzuje to, čo naznačuje názov filmu – že jej postava otehotnie vďaka neznámym silám – príbeh, ktorý spolu s náboženskou tematikou nie je taký neznámy. 

V traileri tiež uvidíte, ako Cecilia prežíva strašidelnú spoveď a ako sa jej jedna z mníšok pýta: „Ako môžeme veriť tomu, čo je v tebe?“

Immaculate režíroval Michael Mohan, ktorý predtým spolupracoval so Sydney na filme The Voyeurs z roku 2021, a napísal ho Andrew Lobel. Vo filme účinkujú aj Simona Tabasco, Alvaro Morte, Benedetta Porcaroli a Dora Romano.

Neon uvedie Immaculate do kín 22. marca.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre