in

Táto ZOO pomenuje švába menom vášho/vašej ex a na Valentína ním nakŕmi niektoré zo zvierat

14. februára je dňom, v ktorý veľa ľudí prechádza mnohými emóciami. Samozrejme, nie je to práve tradičný slovenský sviatok, no jeho popularita predsalen siaha až sem a veľká časť populácie trávi tento deň romantikou. Alebo naopak depresiou.

Zdroj: Pexels / Engin Akyurt

Hlavne ak si v tento deň spomeniete na svojho / svoju ex, a váš vzťah nebol ukončený práve najpríjemnejším spôsobom, nech už by to znamenalo akýkoľvek scenár.

Zdroj: Pexels / Marta Nogueira

ZOO v San Antoniu prišla s perfektným nápadom, ako tento deň využiť naplno v prospech financií na podporu svojho chodu a starostlivosti o divoké zvieratá. Za približne 10 EUR si môžete kúpiť švába, pomenovať ho po svojom bývalom priateľovi / po svojej bývalej priateľke a nechať pracovníkov ZOO, aby ním nakŕmili jedno zo zvierat.

Zdroj: Pexels / Picas Joe

Samozrejme, ZOO ponúka aj iné alternatívy, ak sa vám nepáčia šváby. Za približne 5 EUR môžete po svojom bývalom / svojej bývalke pomenovať kus zeleniny, ktorou sa kŕmia bylinožravci, a za cca 25 EUR naopak hlodavca, ktorým sa kŕmia väčšie dravé jedince.

Zdroj: Pexels / Jimmy Chan

Toto však nie je jediný prípad vtipných, sentimentálnych valentínskych akcií. Homeward Bound Pet Adoption Center vám 14. februára dovolí pomenovať jednu z mačiek v tomto útulku po vašom / vašej ex a následne ju sterilizovať, ak útulku darujete približne 50 EUR.

Zdroj: Pexels / Malik Abdul Wahab

Ak v sebe teda ešte stále nosíte nejaký hnev, na Valentína môžete uľaviť svojej duši aspoň takýmto spôsobom. Minimálne by vaše peniaze išli na dobrú vec. Údajne sa obe tieto valentínske možnosti tešia veľkej popularite.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Jwnko
22 dni dozadu

To je maximálne trápne, niektoré svoje ex nemusím, aj keby ich prešiel vlak, svet bude krajší, ale toto je trápne, choré ..
Trápna pomsta zakomplexovaných chudákov…

Z Kene do Írska ruksakom. Žena si priniesla domov jedovatý „suvenír“, našla ho až o 2 týždne

Aká krajina, také KFC