in

Tento film je vraj skrytým klenotom Netflixu. Ľudia ho prirovnávajú ku Krstnému otcovi (+ trailer)

Hoci sa ľudia často sťažujú na kvalitu originálov od Netflixu, treba uznať, že niektoré tituly naozaj pozitívne prekvapili a zapísali sa do pamäte divákov ako filmové skvosty.

V rebríčku najlepších filmov od Netflixu sa objavili filmy Dva papežové (The Two Popes), Bestie bez vlasti (Beasts of No Nation), Chicagský tribunál (The Trial of the Chicago 7), či Na západní frontě klid (All Quiet on the Western Front). A hoci mali všetky skvelé hodnotenia, jeden film ich všetky prekonal.

Zdroj: Netflix

Film Ír (The Irishman) z roku 2019 má viac ako 3 hodiny, no napriek jeho dĺžke na ňom diváci len márne hľadali chyby. Táto kriminálna dráma má navyše hviezdne obsadenie a môžete v nej vidieť Roberta De Nira, Al Pacina, či Joeho Pescia.

Oficiálny popis filmu znie: „Ilustrácia života Franka Sheerana, od veterána druhej svetovej vojny po nájomného vraha zločineckej rodiny Bufalino a jeho údajnú vraždu blízkeho priateľa Jimmyho Hoffu.“

Zdroj: Netflix

„Veľkolepá žánrová udalosť, pri ktorej si každý musí uvedomiť, že Netflix je plnohodnotným hráčom na poli hollywoodskych filmových štúdií. Je radosť vidieť projekt, ktorý je taký bez kompromisov a umožňuje starým páprdom opäť niečo také natočiť bez obmedzení,“ napísal v recenzii jeden z nadšených divákov.

Viacerí diváci prirovnali tento film ku Krstnému otcovi a niektorí dokonca tvrdia, že ide o rovnaký príbeh len z iného pohľadu.

„Aj keď je Ír mimoriadne dlhý, spôsob, akým zobrazuje témy bratstva a vernosti, je vynikajúci,“ vyzdvihuje zas filmu jeden z kritikov.

Zdroj Zdroj Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre