in

Tento seriál je skvelý od začiatku až do konca. Kate Winslet v ňom stvárnila detektívku (+ trailer)

Nie je veľa seriálov, ktoré si dokážu udržať rovnakú úroveň od začiatku až do konca a nič nepokaziť. Veľakrát sa stane, že ľudia prestanú seriál pozerať po nejakej sérii, lebo jednoducho stratí šmrnc a začne pripomínať telenovelu. To však neplatí v tomto prípade.

Zdroj: HBO

Krátky seriál Mare z Easttownu (Mare of Easttown) pochádza z roku 2021 a dokopy má necelých sedem hodín. Pochádza z dielne HBO a hlavnú rolu v ňom stvárnila Kate Winslet.

Oficiálny popis znie: „Detektívka v malom pensylvánskom mestečku vyšetruje miestnu vraždu a zároveň sa snaží udržať svoj život pred rozpadom.“

Tento seriál má len 7 epizód a nie je bežným kriminálnym seriálom. Zameriava sa skôr na to, ako fungujú malé mestské komunity a ako matka na svojich pleciach zdanlivo nesie všetky problémy sveta.

Zdroj: HBO

Rozšírený popis znie: „V minisérii Mare z Easttownu sa predstavila Kate Winslet v úlohe Mare Sheehanovej, detektívky z pensylvánskeho mestečka. Kým Mare vyšetruje miestnu vraždu, jej vlastný život sa pomaly rozpadá. V Easttowne strávila celý svoj život a pozná tu všetkých. Jej život je však temný a nepokojný, najmä kvôli nedávnej smrti jej syna. Príbeh, ktorý skúma temnú stránku uzavretej komunity, je autentickou výpoveďou o tom, ako rodina a dávne tragédie ovplyvňujú našu prítomnosť.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre